Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
opomin
Prispevkov: 101
Pridružen: 13 Sep 2009, 15:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a opomin » 10 Nov 2011, 21:54

A ve kdo povedat kako se obnaša gnojilo BIO PLANTELLA - VRT do rastlin? Je primerno za cvetenje? Ali je boljše kupiti gnojilo, ki je namenjeno cvetenju. Gnojilo nima napisanih vrednosti NPK in se ne vem odločit.

lojze
Prispevkov: 1004
Pridružen: 23 Nov 2004, 08:15

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a lojze » 10 Nov 2011, 22:08

Vprašaj na Unichem za sestavo.

Čeprav meni se zdi OK (kao božja mast). Če pa zraven primešaš še kaj s PK pa toliko bolje.
LOJZE
Ko bom velik bom imel zelen traktor in kmetijo na Blokah!

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 12 Nov 2011, 10:27

Quote:

lasulja:

a pol se hazov in thai varijant ne splača met v nizek indoor boxu.?




Ne, ker ti ga bojo prerasle.

neznanecjs
Prispevkov: 56
Pridružen: 22 Mar 2010, 17:48

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a neznanecjs » 12 Nov 2011, 16:20

one few kveščn..
Zakaj je elektronska dušilka boljša?
Je res boljša-izkušnje...?
Katero žarnico uporabit za cvetenje (sog, brez vegetacije)?? (zdej mam sylvania grolux 600w)

tenk ju pa lep vikend

laik
Prispevkov: 416
Pridružen: 12 Jan 2011, 10:04

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a laik » 12 Nov 2011, 19:52

elektronska dušilka ima manjšo porabo energije, saj ne vsebuje transdormatorjev, prikaterih se čez nekaj časa pojavi brnenje, ne potrebuješ še posebaj ptarterjev(je vse že v dušilki)

timoslav
Prispevkov: 505
Pridružen: 02 Feb 2010, 19:17

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a timoslav » 14 Nov 2011, 12:56

@laik Iz strokovnih besed si naredil "uber" strokovne besede phahaha

laik
Prispevkov: 416
Pridružen: 12 Jan 2011, 10:04

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a laik » 14 Nov 2011, 15:39

sm vidu ja:D upam da je razumel kaj sm hotel povedat

neznanecjs
Prispevkov: 56
Pridružen: 22 Mar 2010, 17:48

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a neznanecjs » 14 Nov 2011, 22:31

laik- sem razumel,ja, hvala.
zanima me bolj ta del, češ da dajo ven do 30% več lumnov kot navadna dušilka in da omogočajo 3-krat daljšo življensko dobo sijalk..
Izkušnje? Se splača zamenjat?
Ali kdo uporablja to in ali je bolj zadovoljen kot z navadno, torej vredna denarja??

Pa še vedno me zanima, katera žarnica je najboljša za cvetenje (kot sem rekel,zdej mam sylvania grolux 600w)-(style of growing-SOG)???


LukaTheGrower
Prispevkov: 43
Pridružen: 07 Jul 2010, 10:37

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a LukaTheGrower » 15 Nov 2011, 11:04

Ta zarnica k jo mas je uredu za cvetenje. Ne kompliceri.

subaru
Prispevkov: 114
Pridružen: 21 Okt 2011, 08:42

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a subaru » 15 Nov 2011, 19:46

kdo ve kje bi se dal za tale drek dobiit pretvornik za evro vtičnce



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.