Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
WeedSeeder
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Okt 2009, 17:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSeeder » 06 Feb 2010, 22:46

tnx!...torej imam šanse...da naredim kašnih 5 fikusou d mal polepšam stanovanje..xD... http://www.bonsajklub.si/ a je to ta forum??..če ni bi prosil link
LP
Motaj, motaj, motaj

opomin
Prispevkov: 101
Pridružen: 13 Sep 2009, 15:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a opomin » 06 Feb 2010, 22:50

tam v temi postopek sušenja sem prebral da je najbolje 1 teden pred žetvijo sprat zemljo. kaj to vzameš 3 litre vode in samo zaliješ, pa pol pustiš da čim več ven odteče, da se v lončku ne zadržuje?

wstblue
Prispevkov: 660
Pridružen: 22 Jan 2010, 20:17

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a wstblue » 06 Feb 2010, 23:06

pa se enkrat

WeedSeeder
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Okt 2009, 17:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSeeder » 06 Feb 2010, 23:11

samo še nekaj....kdaj potem klone posadim v zemljo...ko se začne prikazovati korenina al kako je z tem??
LP
Motaj, motaj, motaj

wstblue
Prispevkov: 660
Pridružen: 22 Jan 2010, 20:17

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a wstblue » 06 Feb 2010, 23:20

ja normalno pocakas da nardi majhne korenince pol pa v zemlo! opomin ce mas sanso jih nes u bano pa tm fajn sper!

opomin
Prispevkov: 101
Pridružen: 13 Sep 2009, 15:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a opomin » 06 Feb 2010, 23:44

pod tuš za pol ure

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a tornado » 06 Feb 2010, 23:47

disclaimer: NE uporablat šampona
The newb is back.

WeedSeeder
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Okt 2009, 17:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSeeder » 07 Feb 2010, 08:31

haha....zakaj bi jih spral v bani??
LP
Motaj, motaj, motaj

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 07 Feb 2010, 08:37

Ker vrjetno nočeš met vse mokro okrog ane?

WeedSeeder
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Okt 2009, 17:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSeeder » 07 Feb 2010, 08:46

ja to kaperam samo zakaj bi jih sploh spral??
Motaj, motaj, motaj


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.