Kaj vam gre na živce ?

Debate o vsem, peskovnik.
Doppelganger
Prispevkov: 201
Pridružen: 31 Maj 2009, 17:23

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a Doppelganger » 15 Nov 2009, 10:05

Recite kar hocete ampak zivel je svoje sanje, kar vecini od nas ne bo uspelo. Je pa res, da je za te sanje placal z zivljenjem, sedaj pa obroke placuje se njegova druzina in njegovi bliznji.
I have the heart of a small boy...and I keep it in a jar on my desk.

smeh
Prispevkov: 208
Pridružen: 02 Feb 2009, 19:56

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a smeh » 15 Nov 2009, 14:37

sedaj pa obroke placuje se njegova druzina in njegovi bliznji. ?
a lahko ta stavek potrdis z virom? hvala
kar seješ, to žanješ!

Doppelganger
Prispevkov: 201
Pridružen: 31 Maj 2009, 17:23

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a Doppelganger » 15 Nov 2009, 14:57

Am... Zgleda, da sva se narobe razumela. V mislih nisem imel denarja, ki je potreben za financiranje reševanj, ampak to, da je za seboj pustil družino zato, da je lahko počel tisto kar ga je veselilo. Tudi mene zanima kdo in kako bo placal resevanje ja.
I have the heart of a small boy...and I keep it in a jar on my desk.

hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 15 Nov 2009, 15:10

kapitalisti

legalize
Prispevkov: 14
Pridružen: 15 Nov 2009, 15:43

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a legalize » 15 Nov 2009, 15:49

prosim če kliknete ta link...

http://s2.bitefight.si/c.php?uid=44716

ni nobenega virusa samo jaz bom dobil zlato v igri bite fight..xd
TNX!

shivamoon
Prispevkov: 93
Pridružen: 05 Mar 2009, 20:30

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a shivamoon » 15 Nov 2009, 16:40

zakaj sploh toliko govora o humarju , zakaj je potrebno toliko pozornosti v medijih in toliko obcutkov ki se pojavijo v cloveku ki to spremlja? by the way ti obcutki niso cudoviti in ce nekdo razume kaksen je vpliv obcutkov custev in misli na posameznika razume kaj mislim ! Konec koncev tomaz je samo en clovek ki je umrl na ta dan jih je umrlo se mnogo drugih , mnogi so ziveli svoje sanje, ljudje umirajo vsak dan v trpljenju in mukah ...Spet slab vpliv medija na ljudstvo nic drugega ! hvala lp
all that we are is the result of what we have thought

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 15 Nov 2009, 18:11

Ni vsak "slaven" v tem je samo štos
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

Some1
Prispevkov: 749
Pridružen: 03 Feb 2009, 19:52

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a Some1 » 15 Nov 2009, 18:22

Quote:

prosim če kliknete ta link...

http://s2.bitefight.si/c.php?uid=44716

ni nobenega virusa samo jaz bom dobil zlato v igri bite fight..xd
TNX!





Tole mi gre na živce.. + isti post še v 10 temah...

krso
Prispevkov: 499
Pridružen: 12 Sep 2008, 14:35

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a krso » 15 Nov 2009, 20:09

se strinjam

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: Kaj vam gre na živce ?

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 15 Nov 2009, 21:48

Sem spucu to sranje od posta ven iz začetniške.
Kolk sm mogu preklikat zarad te mone.
Tut private message je dobu-


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 12 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron