LITERATURA KNJIGA

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
AndrejBiz
Prispevkov: 2
Pridružen: 14 Jun 2009, 15:05

Ali je še kdo prebral tole knjiho

OdgovorNapisal/-a AndrejBiz » 14 Jun 2009, 15:15

Zanima me, če je še kdo prebral Velika knjiga o konoplji ? Iščem nekaj, kjer bi dobil čimveč informacij v slovenščini. Zaenkrat sem dobil samo to. Ali ima kdo kakšen boljši predlog. Lahko tudi kakšna stara knjiga, ki se jo da dobit na bolhi ali pa kje drugje

hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: Ali je še kdo prebral tole knjiho

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 14 Jun 2009, 15:32

jaz sem jo bral.malo literature je v slovenščini..v kateri smer te sploh zanima?ker vse razn vzogoje je predstavleno v Veliki knijigi...

CarlMarx
Prispevkov: 162
Pridružen: 09 Apr 2009, 18:30

Re: Ali je še kdo prebral tole knjiho

OdgovorNapisal/-a CarlMarx » 14 Jun 2009, 15:37

Jaz..
Je mogoče kakšna knjiga, ki govori o pozitivnih plateh marihuane? OZ.jo realno predstavi.
Delu èast in oblast!

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Ali je še kdo prebral tole knjiho

OdgovorNapisal/-a BIG » 15 Jun 2009, 09:15

velika knjiga o konoplji kar lepo predstav konopljo v slovenščini
Enjoy what is natural

skorc
Site Admin
Prispevkov: 1360
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:08
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Ali je še kdo prebral tole knjiho

OdgovorNapisal/-a skorc » 15 Jun 2009, 09:19


SGG
Prispevkov: 113
Pridružen: 23 Jun 2009, 19:39

Re: Ali je še kdo prebral tole knjiho

OdgovorNapisal/-a SGG » 24 Jun 2009, 11:52

LEGALIZE
I was here, but you was not
So i sat down, and smoked some pot

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Ali je še kdo prebral tole knjiho

OdgovorNapisal/-a BIG » 24 Jun 2009, 14:10

Dvojni pridelek

Ko vrhovi ženskih rastlin odcvetijo in se začnejo delati semena, odrežeš cvetne šope nad mestom, kjer se priključijo srednjim listom. Na soncu jih suši teden ali dva. Na mestu reza bo zrasel novi pridelek, ki dozori v enem mesecu. Ko se začnejo delati semena, izkoreniniš rastlino in jo obesiš obrnjeno na glavo, da se posuši. To bo povzročilo, da bo vsa rastlinska smola stekla v vrhove in liste. Ko se posuši, odstraniš vrhove. Ti so najvišje kvalitete. Potem odstraniš ostale liste, čeprav niso tako kvalitetni kot vrhovi, so še koristni. Shrani stebla in peclje.


to pa prvič slišm
Enjoy what is natural


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.