Quote:
Mam eno vprašanje.Danes sem bil na placu pa mam v teglcu dve rože in ena od teh dveh mi je pokazala moški spol in sem jo enostavno odrezal.No zdaj me pa zanima če bojo one korenine začele gnit?
Isto zanima mene. Ali je ql če rastlino moškega spola odtrgam(zlomim) in pustim korenine v loncu, ali je bolje da jo zruvam in s tem mogoče poškodujem korenine ženske rastline?



