semena - malo za splošno izobrazbo

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 22 Mar 2009, 01:12

točn to sm pa tut jest mislu rečt ja. Apply blue filter (yes)/(no)
groza... mogoč je bil fotoaparat čist zadet. da hočjo to povedat.

lp, lv
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

jfk
Prispevkov: 84
Pridružen: 31 Mar 2009, 21:33

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a jfk » 04 Apr 2009, 13:59

Jaz bom kupil neka poceni semena, pa me zanima kaksna je razlika med Big bang in White skunk..cena je nekje blizu.
Big bank sem pa nasel tukaj

FlyBoy
Prispevkov: 1191
Pridružen: 29 Jan 2006, 10:40

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a FlyBoy » 04 Apr 2009, 14:38

Razlik je tolko da ti nemorm vseh povedat. Napiši kakšno razliko misliš? pogooglaj malo.

zelenastvar
Prispevkov: 52
Pridružen: 27 Mar 2009, 13:00

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a zelenastvar » 04 Apr 2009, 15:23

jest pa pojma nimam kakšna semena sem kupil,kupil sem jih od sošolca,10€ 35 semen, pravi pa da je vrsta skunk,tudi to nevem kakšen skunk..5 semen sem dal kalit 14 dni nazaj,teden nazaj sem jih presadil, 4/5 rožic pa mi nekako le uspevajo...moje prvo sajenje in še ta bo outdoor...rožice so velike po 7-8 cm, prva dva listka počasi dobivata obliko..

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 04 Apr 2009, 16:40

pomojm ma premal svetlobe, marjanček. če je dolg štibl 8 cm, pa se ti šele izoblikuje prvi listek.

lp, lv
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

jfk
Prispevkov: 84
Pridružen: 31 Mar 2009, 21:33

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a jfk » 04 Apr 2009, 20:33

Mislim na razliko v vsebnosti thc, na cas cvetenja, in velikost rastline. Glede na to da imam box velik 60x45x40, bi rad da rastlina cimbolj obrodi

zelenastvar
Prispevkov: 52
Pridružen: 27 Mar 2009, 13:00

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a zelenastvar » 04 Apr 2009, 21:42

vidim da se kar dobro spoznaš na gojenje...ker sem imel vseh 5 lončkov pod mizo v sobi,kjer pa ni bilo nevem koliko svetlobe..sem jih sedaj prestavil ven na sonce pa da vidimo kaj se bo razvilo iz tega..

jfk
Prispevkov: 84
Pridružen: 31 Mar 2009, 21:33

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a jfk » 05 Apr 2009, 10:18

zanima me, katero sorto bi ti izbral, ce bi imel na izbiro white skunk in big bang?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron