CUKRI !!!!!

Debate o vsem, peskovnik.
zorstat
Prispevkov: 229
Pridružen: 11 Jan 2009, 15:28

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a zorstat » 06 Mar 2009, 09:53

prav imata na SV države se dobi raznovrstna kvaliteta skoraj vsega.

lion
Prispevkov: 861
Pridružen: 14 Nov 2008, 17:18

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a lion » 06 Mar 2009, 12:45

huf se tut kje drugje dobi gud roba ne sam na stajerskem hehe
When life puts stones in your way
build something nice out of them
Loesje

killer51
Prispevkov: 314
Pridružen: 06 Apr 2006, 14:07

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a killer51 » 07 Mar 2009, 07:44

Zapel se u Žauc-, mamo 3 skurjence na 2 metrih površine.
Vsi se ga papajo - preveč jih je - katastrofa !!!

ganjaplanter
Prispevkov: 106
Pridružen: 08 Feb 2009, 14:53

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a ganjaplanter » 07 Mar 2009, 10:45

tle u okolici gorice jih najdeš povsod...
I wish you many happy smokes!
MAAAN I LOVE TO GROW MARIHUANA YO!

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a BIG » 07 Mar 2009, 11:01

ma sej jih tud v nm, samo so neke kronce, pa sm ene par mescov nazaj ene par jih pojedu, pa sm nasledn dan kozlal ku prasc, tko da ne hvala
Enjoy what is natural

rastaskin
Prispevkov: 143
Pridružen: 07 Dec 2008, 14:41

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a rastaskin » 07 Mar 2009, 12:52

Ce mislis te kronce, ki so modri rolexi, pa so bli na sceni začetek lanskega poletja, pol morjo švasat! Mi je zenska skor skup padla na morju pri 30 stopinj ko sva šla na obalo pa se zaklepetala s pol plaže in skupino skurjencev haha.

K ni bolš pol viagre + bakla + public? Te tič boli še nasledn dan haha. Tko ko pravjo Dubioza kolktiv - blam:
kakav speed kakav ex bolje ganða onda seks

lp

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 08 Mar 2009, 00:11

pac kronce so polnjene z mccp'jem in kofeinom, brezveze.
Big, verjetno od mccpja, povzroča med drugim slabost in bruhanje
If you want peace, prepare for war !

lion
Prispevkov: 861
Pridružen: 14 Nov 2008, 17:18

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a lion » 08 Mar 2009, 13:26

js nism dost te kemije pojedu...sm pa slisal da je kao gud ce so cukri ful bele barve nevem al je to res al ne ? so me pa vedno beli bl tresnli kot drugi ,,sam lahko tut da se mi je to sam zdel hehe
When life puts stones in your way

build something nice out of them

Loesje

chaos
Prispevkov: 225
Pridružen: 07 Nov 2006, 20:13

Re: CUKRI !!!!!

OdgovorNapisal/-a chaos » 08 Mar 2009, 13:40

od barve je odvisn kako ga pokajo ja


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron