Ali obstaja kaksno gnojilo ali kaj podobnega ki ga lahko uporabis na začetku še pri mali rastlinici da si okrepi korenine oz. da postane bolj mocna in s tem tudi bolj odporna na zunanje dejavnike (ko bo nastopila faza '' gremo v gozd
'' )Hvala za vase odgovore

Lp, Jp.


