elektronska cigareta

Debate o vsem, peskovnik.
Aquila
Prispevkov: 57
Pridružen: 29 Dec 2007, 14:12

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a Aquila » 28 Mar 2008, 21:51

potem pa obrazloži prosim ...od tebe nismo navajeni da se tak zlahka umakneš iz debate
on topic,ravno sem spržu električnega z močnim vložkom,kadilci ste že bili munjeni od nikotina ?prav prbije.. dude!

Bloody
Prispevkov: 706
Pridružen: 10 Jun 2005, 14:33

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a Bloody » 29 Mar 2008, 02:26

tebi tebi

drgac me pa mika da bi probu tole zadevco ja,ceprou mam filing da to nebi blo to,prevec bi pogresu dim.kaksen pa je obcutek v pljucih, a je tak filing k pr cikih? se sploh kaj cuti al samo dobis svojo dozo
You Fuck With The Bull You Get The Horns

Aquila
Prispevkov: 57
Pridružen: 29 Dec 2007, 14:12

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a Aquila » 29 Mar 2008, 05:25

Bolj kot ne dobiš 'samo'svojo dozo.. v primeru da hoæeš 'skinit'škodljivo razvado ti pa kr pomaga. Pa živčen nisi tok oz.si živčen ,ampak zarad nikotina

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 29 Mar 2008, 09:42

Quote:

ja Aquila nc ne zastopis. zdej pa nehite smetit.



Te je 'nagruntu' s prve ..pismo aquila,si ti kakšen identity braker al kaj podobnega?
stay away from me!!

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a Agnes » 29 Mar 2008, 20:32

ah puste bogo Aquilo na meru... a ne vidte da je nova. šele 12 postov... če use noobe požremo preden se dodobro naseljo tuki bomo hitr lačni
DEATH BEFORE DISHONOR!

lin
Prispevkov: 713
Pridružen: 31 Maj 2007, 13:41

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a lin » 29 Mar 2008, 21:08


Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a Agnes » 29 Mar 2008, 23:27

hja sej so tudi svečke na pokopališčih tehnološko napredvale... namesto voska ena LEDica und baterija....

DEATH BEFORE DISHONOR!

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a tornado » 30 Mar 2008, 12:50

ja, sam so tko napredna da baterijo pa vse zalijejo z voskom
The newb is back.

Aquila
Prispevkov: 57
Pridružen: 29 Dec 2007, 14:12

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a Aquila » 31 Mar 2008, 06:09

Quote:

ah puste bogo Aquilo na meru... a ne vidte da je nova. šele 12 postov... če use noobe požremo preden se dodobro naseljo tuki bomo hitr lačni



še enkrat ti povem da nisem babnca kot ti ..pa španščina ti je tut španska vas da take strelaš
bone apetite

Agnes
Prispevkov: 2532
Pridružen: 29 Avg 2005, 02:39

Re: elektronska cigareta

OdgovorNapisal/-a Agnes » 31 Mar 2008, 13:48

noob ali noobica sej je istu.
DEATH BEFORE DISHONOR!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron