Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: box

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 21 Mar 2008, 13:07

a je fejst narobe če maš vlago ob prižgani luči okol 40% ko pa jo ugasneš pa tam okol 70%?? bodo rastle?
lp
No light, no buds!!!

hasan
Prispevkov: 231
Pridružen: 26 Dec 2007, 14:46

Re: box

OdgovorNapisal/-a hasan » 21 Mar 2008, 13:10

ja na vegetaciji je bolš če je mal več...na cvetu pa je supr...mogoče je še preveč 70%(na cvetu) sam ni panike
3, 2, 1 in - nasvidenje, Zemlja!

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: box

OdgovorNapisal/-a tornado » 21 Mar 2008, 13:11

Bojo
The newb is back.

skuna
Prispevkov: 346
Pridružen: 20 Jan 2007, 11:12

Re: box

OdgovorNapisal/-a skuna » 21 Mar 2008, 13:32

Bom kr tle napisu, ker v semo sea of green nemorm pisat k nimam plauga nicka

Vem, da je pri SOG tehniki potrebno delat z kloni, ker pa tega (še) ne znam in tut nimam iz kje nrdit klone, me zanima ce je mozno izpelat to tut iz semena...vem, da bo pol problem ce je zenski al moski, sam druge varjante trenutno ni.
fLaShAtTaCk [* Let`s GO teKKnO!! *]

ffaca
Prispevkov: 520
Pridružen: 16 Maj 2006, 15:48

Re: box

OdgovorNapisal/-a ffaca » 21 Mar 2008, 14:41

PEbi lahka ma vezan 3x 600w hps-ko naw problema. če mam js 2x 2000w kalorifer pol še z 2100w naw problema. seveda zarad takih moči lahka prej pride do kakga vžiga sam močn dvomim da se bo to zgodil.
i am invisible!

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: box

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 21 Mar 2008, 14:57

Quote:

PEbi lahka ma vezan 3x 600w hps-ko naw problema. če mam js 2x 2000w kalorifer pol še z 2100w naw problema. seveda zarad takih moči lahka prej pride do kakga vžiga sam močn dvomim da se bo to zgodil.




zato pa so varovalke, da omejijo tok in posledično preprečijo segrevanje kablov. Tako, da če imaš 16A varovalko lahko gor priključiš max 3680W (16A*230v

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: box

OdgovorNapisal/-a tornado » 21 Mar 2008, 17:14

Ja no sej pravim da ni panike, samo če pretiravaš s podaljški oz razdelilci za 5€ se ti zna zgodit da ti bo prej kak kabl stopil ko pa varovalko =) Oz pa no ja, pr 220V in takšnih box grow zadevah tok ponavad niti ni kritičn, se vid da se preveč z 12v zadevami igram
The newb is back.

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: box

OdgovorNapisal/-a mike » 21 Mar 2008, 22:40

pr temu izračunu je treba upoštevat zagonske tokove, ki so večji kot pol obratovalni. tko da se zna zgodit, da ti varovalka crkne, čeprav je izračun pravilen. če maš vse vezan na isti timer in se ti vse vklopi v istem momentu, ti vsaka zadeva potegne več toka kot je nazivno in varovalka crkne.

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: box

OdgovorNapisal/-a tornado » 22 Mar 2008, 01:39

No ja, to je že res, res je pa tud da če je magnetn fit pol itak ni panike, če so pa klasične pa tko zdržijo mal več za kratek čas Sicer pa kakorkol že, v tem primeru sem prepričan da ni nobene pene =]
The newb is back.

laibach
Prispevkov: 673
Pridružen: 28 Jan 2005, 18:57

Re: box

OdgovorNapisal/-a laibach » 22 Mar 2008, 10:51

hvala za odgovore =D
vezal pa bom itak cfl 24w (tri komade) tak da ni panike =D
LiveSTONED


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.