OUTDOOR 2008

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
Gost

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a Gost » 19 Feb 2008, 22:03

nevarno je da no zmrzlna..edin če si kje na toplem že:D

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a jazo » 20 Feb 2008, 08:28

Quote:

najbolša gnojila so 'dolij me nežno in z občutkom'..šele mesec na sceni ,prodajajo jih pa u merkurju na green section..boš dobu +1000g u dveh mescih ..so dizajnirana ravno za take modele ko ne znajo čakat na maj,neki zaščitni filter čez liste naredijo,da ne pride do pozebe..če jih neaboš najdu mi piši na pm ti jaz odstopim..substral je samo za maline in jagode..pa tu in tam za kakšen fikus
lp




..
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 20 Feb 2008, 13:56

Nekaj smo že pisali o tem na 2008

Ta varianta je uspešna/neuspešna in že sprobana v snegu. Ko sem bil jaz še zelo priden začetnik sem jih presadil ven že začetek marca.
In glej ga sneg...pokril sem jih s plastenko - najprej odrezal vrat nato pa še pri strani luknje za dihanje. Rastlo je ful dokler nisem snel plastenk potem pa se je rast ustavila-vidno. Iz tople grede spet na mraz je pomoje prevelik šok in izgleda da jih je zamorilo. Pisali smo že tukaj o utrjevanju rastline za ven kar ni tako zanemarljiva zadeva pri OUTDOOR-u.


To je pribljižno tako kot bi jih imel v topli gredi. Znotraj plastenke se ti nabere fullll vlage, tolko da kar kaplja in če to zmrzne zna bit res bula. Če si pa priden jih pa po potrebi zračiš in postopoma uvajaš-utrjuješ za čas ko bodo brez plastenke, to zna biti ok samo moraš biti dosti na placu.

Svetujem ti da malo počakaš najprej in jih potem lahko sredino aprila takole ven neseš, samo pazi se da ti ne zgnijejo, in utrjevanje je nujno. To pomeni vsaj 7-14 sončnih dni jih čez dan odkrivaš in popoldne spet pojkriješ....za čez noč, pač utrjuješ.


V mojem primeru je bila plastenka kontra obrnjena(odrezan vrat) kot na tej sliki + dodatne luknje ob strani za zračenje.

Raste pa fuuullll kar naenkrat je cela plastenka zelena notri pa vse mokro in zaroseno.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a lasulja » 20 Feb 2008, 14:40

Na tak način delam podtaknjence vrtnic. je pa boljše če pri flaši odrežeš dno in jo postaviš s pokrovčkom proti vrhu, po par dneh odšraufaš pokrovček in nato po potrebi režeš še luknje pri strani dokler ni utrjena oz dokler ne razpade flaška
Drugače ti pred sredino aprila ne svetujem te tehnike
Je bil pa v delo in dom(mislim da prejšno sredo) članek priprava sadik na toplem v katerem je kar nekaj uporabnih informacij glede sadik in tudi samega utrjevanja. za vse začetnike obvezno branje, samo paradižnik zamenjaš z konopljo
police in helicopter search for marihuana ...

Gost

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a Gost » 20 Feb 2008, 14:52

Danes sem pripravil 4 jame. Še 6 jih bi moral,vendar se mi ne ljubi najbolj,pa še časa nimam,zato bom dal kar v 6 loncev od jupola. Pomoje če bo 1 roža v 1 loncu od jupola bo ravno tako dobro

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a mofo » 20 Feb 2008, 14:55

men se tud ne da teh jebenih lukn kopat več, povsod te pofukane korenine AAARRRRR

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 20 Feb 2008, 15:04

Mogoče bi blo najbolje odpreti novo temo UTRJEVANJE pa dam napišeš par for za paradižnike če imaš to revijo. Upam da ne zahtevam preveč.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a lasulja » 20 Feb 2008, 15:18

Bom pobral doma pa poskeniral, dam jutri gor ok. pa naj kar ostane v tej temi bo vsaj kdo prebral
police in helicopter search for marihuana ...

GanjaKmet
Prispevkov: 1313
Pridružen: 24 Nov 2004, 19:47

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a GanjaKmet » 20 Feb 2008, 15:24

Ok že v naprej HVALA !

Aja a si vidu "mladince" ne da se jim luknje kopat...to pa bo sezona.
Spoznavanje narave in družbe (SND)

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: OUTDOOR 2008

OdgovorNapisal/-a lasulja » 20 Feb 2008, 15:39

Sej bomo stari kaštroni kopali
Fantinci a vam pridemo skopat? hahahahahahaha za dobro plačilo mejbi hahahahahaha
police in helicopter search for marihuana ...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 37 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.