Kako narediti nekaj svojih semen

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
gosvald
Prispevkov: 196
Pridružen: 25 Mar 2005, 12:58

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a gosvald » 14 Avg 2007, 19:18

aha, ja saj to bom tudi naredil.Bom ubil dve muhi na en mah.

Tako ali tako nisem reden kadilec.

Sanyo: ja sem že dobil travo s semeni.

Mimogrede: Semena bodo potem zrela nekje na začetku oktobra ane. No saj bom videl.

lep pozdrav

scythe
Prispevkov: 278
Pridružen: 05 Dec 2006, 12:26

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a scythe » 14 Avg 2007, 22:35

Jaz pa tako rečem ! Vaja dela mojstra!

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a XyZ » 19 Avg 2007, 22:12

tukaj je ena iz med osemenjenih blueberry rastlin



macro seed


F5 berry semena


primerjava; odzgoraj blueberry (F5 generacija) ...in odspodaj nova linija Blockberry (blockhead X blueberry)

..obe sorti sta že na testiranju

pred kratkim je bla aktualna poroka med Bubblegum (levo) in F-13 (desno)


F-13 odspodaj
Cannabis~Researcher

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a sloskank » 19 Avg 2007, 23:46

lepo to lepo ... vidim da še vedno na polno "delaš" tapravo sorto

keep up the astonisihng work!
weedindeed



masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 20 Avg 2007, 07:34

Uff,sej ma čist rdeče peclje ,tale tvoj F 13!Nice!Tota je una k je bla na revegu,al ti vse tk fino barvajo!?Drugač pa

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a mofo » 23 Avg 2007, 16:21

Xyz kje mas krizance med dc in f13 I want to see

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a XyZ » 23 Avg 2007, 18:33

tisti F13 ded je bil sterilni (brez cvetnega praha)...tak da tale partikularni projekt se je potopil
Cannabis~Researcher

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a mofo » 28 Avg 2007, 01:45

škoda, bi blo zanimivo vidit rezultate

nisem še resno delal semen, do sedaj je blo še vse narejeno "po nesreči", zdej bom naredu whitewidow×whitewidow, da bom mel svoja semena, zbral sem najboljšega deca in najboljšo mamo (uporabil bom dve mame) pa sem nekje prebral da se po več generacij to spremeni v "domačico" zdi se mi da je to napisal sloskank nekje....ni mi čisto jasno to.... zakaj? ali pa če je blo že napisano to v tem topiku naj kdo reče "je že blo napisano" k se mi full ne da iskat za brezveze

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a mofo » 03 Sep 2007, 19:13

uuu sem ze nekako najdu odgovore, sicer so v angleščini in je blo treba ene par bolj strokovnih izrazov pogledat v slovar

še link če še kerga prasca zanima http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=26677&page=1

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: Kako narediti nekaj svojih semen

OdgovorNapisal/-a XyZ » 14 Sep 2007, 18:30

no lepo da ti je samemu uspelo priti na željeni cilj
...ker če sam iščeš potem si dosti več zapomniš
Cannabis~Researcher


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.