Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

Debate o vsem, peskovnik.
BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a BIG » 22 Jun 2007, 09:32

ko dobim majce bom pokazal kere barve pa velikosti so pa bomo se pol naprej menil, ne skrbte vsi boste dobil kar hočte
Enjoy what is natural

bosces
Prispevkov: 558
Pridružen: 23 Nov 2004, 17:43

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a bosces » 22 Jun 2007, 09:50

ja jst bom tut naroču minimalno eno, a logote lahko zbiraš kr sam al je že določeno kateri bojo gor???

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a BIG » 22 Jun 2007, 10:26

izberi sam
Enjoy what is natural

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a niga » 22 Jun 2007, 10:35

ganja biginer, hvala za link, sam zgleda sm tok nesposoben, da ne znam fonta dat v slikarja med ostale fonte!

A mi loh kdo pomaga, al pa poprav tekst tko, da sam prepiše čez z sweet leaf fontom, ker črke so res zakon, tko da bi pomoje res sedl zravn mojga črnga lista!

Kdo bo tak car

ALp
Prispevkov: 480
Pridružen: 22 Apr 2006, 14:01

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a ALp » 22 Jun 2007, 10:52



pa še en z malo manjšim fontom

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a niga » 22 Jun 2007, 10:56

Si bil pa hitr stari!!!

Hvala ti, pa probi še za udzad narest, če maš cajt!

BIG jest bi to spredi, zadi pa to kr še pride!

Edit: lepo, mogoče mi je z večjimu bolj ušeč, ker se pač še bl vid! more se dobr vidt, kva piše!


LP

ALp
Prispevkov: 480
Pridružen: 22 Apr 2006, 14:01

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a ALp » 22 Jun 2007, 10:57

mali ali veliki font?

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a niga » 22 Jun 2007, 11:01

si me prehitu! veliki, veliki! ker pri malem preveč list izstopa, pr velkmu se pa skor zlije, ker so listki na črkah tok večji!

jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a jazo » 22 Jun 2007, 11:03

jst isto k nigga..sam d bo velikosti XL ...pa lep pozdraw
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

ALp
Prispevkov: 480
Pridružen: 22 Apr 2006, 14:01

Re: Projekt konoplja - ozaveščanje javnosti

OdgovorNapisal/-a ALp » 22 Jun 2007, 11:09



Glede majic BIG. Jaz bom imel dve, za barve še ne vem, logo pa dobiš v pon ali torek. Velja. Mel bom pa tistga k sem sam naredil. Moram nardit logote. Lp!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 14 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron