Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 18 Jun 2007, 14:39

Ja vsebuje,isto kot listi od ženske rastline.Pa tudi beng pa maslo lahk delaš.

paramecij
Prispevkov: 41
Pridružen: 11 Nov 2006, 13:04

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a paramecij » 20 Jun 2007, 10:16

folk a je to normaln da se transformator od 250W sistema tok greje da nemorš met prsta gor niti sekunde?

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 20 Jun 2007, 10:59

paramecij, ja to je čisto normalno.

paramecij
Prispevkov: 41
Pridružen: 11 Nov 2006, 13:04

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a paramecij » 22 Jun 2007, 13:05

a pozna kdo kak primer k se je to užgal..? a kdo od vas na kakšn način hladi to pizdarijo? k mi je fuul bedn pustit to če me ni zravn da s enow kej užgal...

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 22 Jun 2007, 13:23

paramecij enostavno podloži pod dušilko kako ploščico (keramika) pa odmakni od sten pa vnetljivih zadev, pa te ne rab nč skrbet, lahk si pa naštimaš en računalniški vent 80mm, pa ti bo zihr pomagu hladit

lp

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 22 Jun 2007, 15:48

jest sm gruntal, da bi naredu kovinsko kletko okol. tolk da ne more se nič dotikat tega, tut če kej kdaj pade dol ali nekaj.
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

ffaca
Prispevkov: 520
Pridružen: 16 Maj 2006, 15:48

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ffaca » 22 Jun 2007, 16:20

Js sm mel računalniški vent nad tem pa se ni nč grela!
i am invisible!

cevap
Prispevkov: 166
Pridružen: 28 Maj 2007, 11:32

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a cevap » 22 Jun 2007, 17:32

100posto se je grel sam ne tok

Makaveli
Prispevkov: 5
Pridružen: 03 Jun 2007, 18:45

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Makaveli » 22 Jun 2007, 20:25

hy!
mam par vprasanj kar se tice kloniranja:
zanima me koliko mora bit poganek velik da ga lahko odrezemo??
zanima me kaj je to medij>iz cesa je narejen??
pa se to, ce se lahko klone dela iz en mesec starga klona??
trenutno mam enega doma pa vidm da nebo prezivu,zacel so se susit listi poganki so pa se lepi,zato sprasujem se bi lahko klone naredu iz njega??


LP,pa hvala za odg.

nokia
Prispevkov: 18
Pridružen: 15 Jan 2007, 19:57

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a nokia » 24 Jun 2007, 18:03

če slučajn 1 dan ne zaliješ "rastline".. a je to zelo hudo?a bo kej narobe ?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.