stiks glede zalivanja pa je stvar odvisna od posameznika, povedal sem le kak je idealno in kak jz delam običajno. povedal sem zato, ker je folk vprašal, nobenega pa ne silim da naj dela isto'
tista metoda ki jo uporablja messo je tud ok, dejansko je celo bolj prijazna lenuhom, ker zaliješ in maš par dni mir (zadne cajte postajam neki lenuh:)
moji dc so zdaj že dobra 2 tedna na cvetenju in trenutno na stopnji jagode



