OUTDOOR 2007

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 30 Jan 2007, 23:56

drevo je tko da bi tud vsak dan lahko gor splezu pa zalivu. flaso/rezervar al pa kej bi dau zravn pa un zalivalnik(kapljalnik), vse je pa treba ustrezno zakumiflirat.

messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a messino » 31 Jan 2007, 11:58

Ares, Sticky in ostali, saj se strinjam z vami da lahko iz semena zrase večja in bolj bogata biljka, pri enakih pogojih, kot iz klona, a moj point je, da se vseeno tudi iz klona da nardit marsikaj. Moti me zaničevanje tipa -iz klona male biljke in slabši heft. Sam sem delal do zdaj samo s kloni in mi še nihče živi na svetu ni rekel da imam premale-uboge biljke in da moj heft ne zadane.
Lp
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007

rasta11
Prispevkov: 1262
Pridružen: 27 Mar 2006, 15:16

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a rasta11 » 31 Jan 2007, 16:25

Ares MoNsTeR bilkaaa...Heh tudi jaz bi te prosil če bi lahko odkril kako skrivnost kako pripraviti tako monster bilko,saj tukaj na foruMu nisem nikoli tega zasledil;)

BravO maN reS
Konoplja.org
Izobrazevalna in poucna stran o nasem najljubsem zeliscu

6969
Prispevkov: 27
Pridružen: 19 Jan 2007, 17:19

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a 6969 » 01 Feb 2007, 11:13

HUUUUUUUUDDDOOOOOOOOO
TO SO PIANTE TO!!!!
MESINO:A NI MOTHER FINEST ZA INDOOR. OZIROMA KDAJ SI JO PRESADIL VEN?
ARES:KATERA SORTA JE NA SLIKI?
KLAPA ZGLEDUJMO SE,PANAJ SE LETOSNJA SEZONA KONČA OB POMOČI MOTORKE.
NA JURIŠ, NA JURIŠ, NA JURIŠ,.......

scythe
Prispevkov: 278
Pridružen: 05 Dec 2006, 12:26

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a scythe » 01 Feb 2007, 11:27

Quote:

HUUUUUUUUDDDOOOOOOOOO
TO SO PIANTE TO!!!!
MESINO:A NI MOTHER FINEST ZA INDOOR. OZIROMA KDAJ SI JO PRESADIL VEN?
ARES:KATERA SORTA JE NA SLIKI?
KLAPA ZGLEDUJMO SE,PANAJ SE LETOSNJA SEZONA KONČA OB POMOČI MOTORKE.
NA JURIŠ, NA JURIŠ, NA JURIŠ,.......




ma kaj se neki dereš no a neznaš z malimi črkami pisat? Kak so te učili v šoli?

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a XyZ » 01 Feb 2007, 12:13

rofl glede gojenja na drevesih ...kaj vse si folk namisli
zakaj bi sploh sadili na tleh, brezveze a'ne? gremo kupit čoln + moderni hidro sistem... in bilke naj jadrajo, ko pridejo okol sveta pa bodo zrele:)

rastonja ti pa če boš hotu videt monster grass v živo, boš moral najti sončni plac z rodovitno zemljo al pa dodat uber gnoja (men je všeč konjski ker dobro zadržuje vlago) Odzunaj lahk poskušaš bilo kake tutifruty metode ...pa če ni sonca in prave zemlje, bodo bilke ostale pritlikave v primerjavi s tem kar zraste v dobri zemlji pod odprtim nebom, brez kake tehnike'
Potem ko se najde prava lega in se pripravi zemlja, še le takrat se lahk odločiš kak boš dame mal bolj raztegnil. Dosti dela (odvisno kje je plac) ampak precej učinkovita zadeva, je vezanje vej na kole ali pa neke čvrste palce (lahk tud one trdo plastične) Ampak privezano mora bit z delno elastično gumo, ker če so veje našpanane z vrvico potem to nevihta z veseljem potrga! drugač pa da stvar deluje je treba it vsak teden na plac in spet malo bolj zvit veje. Pa za to tehniko je bolje da se že posadi zgodaj v sezoni... zrastejo pa monsteri:)!
Cannabis~Researcher

skorc
Site Admin
Prispevkov: 1360
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:08
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a skorc » 01 Feb 2007, 13:14

Se strinjam u Messinom..biljke iz klonov so lahko isto donosne kot bilke, ki jih pridelas iz semena. Prav tako pa je lepo napisal XyZ kje posadis rozo, da dobis maksimum. CE je dober gen bo roza lepa.

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 01 Feb 2007, 15:24

xyz sploh nisi vec smesem s tem tvojim foram
zakaj pa ti potem gojis pod lucmi pa na okenskih policah itd...(nevem kje vse gojis, dal sem samo za primer) ce pa lahko zraste vse zunaj v naravi. nekateri nimamo moznosti imet rozic vsepovsod, posadis nekam v gozd, kjer ti se vseeno lahko pokradejo...v blizini imam pa moznost posadit na drevo tako da bi lahko bolj skrbel za rozo in zakaj nebi? zato ker se teb zdi brezveze, pa prevec kalorij porabis za plezanje na drevo ane

lp

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: OUTDOOR 2007

OdgovorNapisal/-a sloskank » 01 Feb 2007, 15:45

hmm... sem mislu da si tisto o okol obrnjenem sistemu mislu učeri roxz. to smo tut mi že misln delat,sam potem smo idejo opustil ker jih par ni blo prpravleno sodelvat..

čeprav realizirat bi se dal. agrogel u lonc(da nebi prehitr spuhtela vlaga..),kapljalnik navrh in voila. pomoje bi blo še taveč problemov drevo najdit,pa lonc tako visoko spravt. ker če spraviðš lonc gor pol tut na drevo prideš ane.

jest mam nek doma narjene dereze,take kot majo električisti,pa se tut kar olajša hoja po drevesu s tem
weedindeed




Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron