Quote:
ok luči ne morš met teh varčnih luči. najmn kar lohka nardiš je da daš not kkšne hps al pa mh minimum 400w če maš mn k 400w pol ni najbol O.K. za kadit. pa me prov zanima kero maš not da ti zraste sam do 40cm

jas sm meu 150w pa se je kr fajn kadilo 
Quote:
Koliko dni se pa ima roz'co u boxu? do cvetenja?
Quote:
Na vegetaciji jo maš tolk časa kolikor hočeš oz kolkr maš placa....računaj da ti bo med cvetenjem zrasla še za okol 100% lahko tut več ali manj odvisno od sorte. Na cvetenju so pa rožice nekje v povprečju 8 tednov ampak je spet odvisno od sorte nekatere malo manj nekatere pa več.

Po forumu brska: 1 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.