"Odzunaj" 2005

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
joda
Prispevkov: 210
Pridružen: 05 Avg 2005, 23:16

Re: "Odzunaj" 2005

OdgovorNapisal/-a joda » 05 Sep 2005, 18:16

...ta ena je zrela, rožica dela čist okej, in se zdaj suši.

Zrak bo okej, vlažnost mi bo težava.


Hvala
Let The Force Be With You

patrik
Prispevkov: 672
Pridružen: 07 Jun 2005, 21:01

Re: "Odzunaj" 2005

OdgovorNapisal/-a patrik » 05 Sep 2005, 18:36

Kako se pa lahko vlažnost kontrolira?
pa jebote

joda
Prispevkov: 210
Pridružen: 05 Avg 2005, 23:16

Re: "Odzunaj" 2005

OdgovorNapisal/-a joda » 05 Sep 2005, 18:51

vlagometer = hydrometer = voda v posodi(?) = špricanje z vodo(?) (verjetno ne bo okej..)

Ne vem, kakšna izkušena duša tukaj gori ti bo lažje kaj več o tem...

Prvi pre/suhi, suhi da se drobijo, mi niso bili všeč.
Imam isto "težavo".

Lp
Let The Force Be With You

patrik
Prispevkov: 672
Pridružen: 07 Jun 2005, 21:01

Re: "Odzunaj" 2005

OdgovorNapisal/-a patrik » 05 Sep 2005, 20:29

Mislim da ma take težave večina ker ni lahko kontrolirat vlažnost.
pa jebote

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: "Odzunaj" 2005

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 19 Sep 2005, 18:18

biu na placu....ena rastlina polozena nevem a zarad teze al zarad tega k so ji korenine zgnile najdu 2 plesnova vrha na 2h rastlinah...vse so bl boge tko da bo za en k... vse

techno
Prispevkov: 110
Pridružen: 08 Avg 2005, 00:24

Re: "Odzunaj" 2005

OdgovorNapisal/-a techno » 19 Sep 2005, 18:23

kak zgleda bo toti dež vse razfukal
Pu h@ln ik

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: "Odzunaj" 2005

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 19 Sep 2005, 19:26

jst raj sploh ne hodim več gledat, k vem da bom v šoku:( pol nam hočjo pa še policaji tisto pobrat kar ni vreme sfukal:P bom šu ta teden kej pogledat pa poročat:) če je še kej živega:D

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: "Odzunaj" 2005

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 19 Sep 2005, 20:57

ta dez bo vse zajebu pa se ta mrz k je zdj..nj se jebe, treba bo indoor nastimat pa bo mir

messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: "Odzunaj" 2005

OdgovorNapisal/-a messino » 19 Sep 2005, 21:01

ja! samo indoor še furam majkemi, s tem outdoorom je preveč jebarije.
... da te kdo ne dobi, da ti ne ukradejo, da ti Dež-prasica ne zjebe vsega, pol pa se še kaki ščurki in podobna zalega najdejo, mah... indoor bom fšaltal zdaj enkrat kmalu, pa bo.
lp
PS
Ma kdo kake klone za posodit?
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.