) bral to sceno, pa je pisal 24. mogoče bo tut na 18 delal, k itak kar je več kot 12, je vegetacija... ti jo morš pa itak sam nazaj v vegetacijo spravt. lohk pa pobaš nekj vmes (20 kot je reku svedr), da bo mau bl zazihr 
)k mi ga je uspel prepričat da nej sam vrhe pobere in mi preda to, kar ostane...
, tut 250 bo dost
kuk maš pol zelene površine? lohk bi ti pustu vsaj kašn bedn vrhc gor ta tvoj kolega, če je že liste preč porezalPo forumu brska: 10 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.