Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
Buddah
Prispevkov: 381
Pridružen: 07 Jun 2010, 12:36

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Buddah » 08 Sep 2011, 10:28

Pa mu reč, da nej ti da 300€ al pa bo dubu polcaje na dom =P

krso
Prispevkov: 499
Pridružen: 12 Sep 2008, 14:35

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a krso » 11 Sep 2011, 17:25

eno vprašanje vem da se shranjuje posušene vrhe v steklene kozarce, a bi blo kej narobe če bi jih shranu v tisto 5litrsko posodo za vodo(baje ni neki dobr zrd plastike sam ne vem pomojem bi blo kul?)?

Tartarlol
Prispevkov: 521
Pridružen: 17 Maj 2010, 16:17

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Tartarlol » 11 Sep 2011, 17:30

bejž vstran od plastike =D

smeh
Prispevkov: 208
Pridružen: 02 Feb 2009, 19:56

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a smeh » 12 Sep 2011, 10:01

pa THC se veže na plastiko(correct me if i'm wrong)"lima".
Drugač sm pa vidu v enmu filmu celo plastično bano(ogromno) vrhov, sam v tem filmu pakirajo tut čis navadn v plastične vrečke ZIP...

Kozarec zmaga. najbrž te količina jebe...

Pomojem bi blo navadn..
kar seješ, to žanješ!

Tartarlol
Prispevkov: 521
Pridružen: 17 Maj 2010, 16:17

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Tartarlol » 12 Sep 2011, 10:10

spakiraj v akvarij haha =P

krso
Prispevkov: 499
Pridružen: 12 Sep 2008, 14:35

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a krso » 12 Sep 2011, 11:59

sm dau kr v plastiko ja. sm ornk posušu pa fejst nabasou not pa mislm da nebo problemov

tical2000
Prispevkov: 123
Pridružen: 22 Sep 2010, 11:42

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a tical2000 » 12 Sep 2011, 12:19

Bedn si. Pejt stran od plastike. Imaš 5l Kozarce za vlaganje! Poglej pri babici, mami, merkatorju... jebala te plastika.

puddleofweed
Prispevkov: 101
Pridružen: 23 Feb 2011, 11:58

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a puddleofweed » 12 Sep 2011, 12:36

en uprašanje a lah predozori rožca? mam dve rožce frisian dew in imata že use laske rjave,a jih loh pustim še dva tedna?...lp

Veztax
Prispevkov: 11
Pridružen: 29 Jul 2011, 11:16

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Veztax » 12 Sep 2011, 12:47

Hej folk, mam eno vprašanje ki mi zopet beli glavo. Rožica lepo zori, listi spodaj pa postajajo zelenkasto rumeni, saj kažejo na to, da bojo odpadli. Zato take liste počupam stran, imam jih pa namen uporabiti za kukse.
Zato sprašujem vas, če je tak perje še vedno dobr butne, al ga je treba dat ful več?

Hvala


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.