koliko je ura

Debate o vsem, peskovnik.
messino
Prispevkov: 1216
Pridružen: 26 Dec 2004, 13:03

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a messino » 12 Okt 2006, 20:24

...ura je fukin 20.22,... in...
jaz grem gledat tv,...
... še prej pa ženo zadovoljit.
Lp
Zapustil Konopljo.org dne 9.5.2007

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a Baki » 12 Okt 2006, 20:59

Quote:

DM2 je padla!



hahahah timber

Jz bom pa zjle k sm glih iz maraza pogreu eno uno juhco u lončku... pol k bom pa pogrem grem pa eno milko popapat...
sm jo u hladilink dau... k so mi bl kul ohlajene.. kaj pa vm.... ni važn kiok je vreme.. kaj vm je bl "ustrezno":
a) Ohlajena milka
b) Dobna rtempereatura
c) stopljena

Z glasovnjem pričnite.. Zdaj!

Avešunokao -...... Lp
Avešunokao.

Vitko
Prispevkov: 154
Pridružen: 23 Jun 2006, 13:56

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a Vitko » 12 Okt 2006, 22:42

22:42

Razmišljam da bi začel grovat (indoor) sam za prvič bi sfehtu semena....(če se kdo jav PM me)
QUIS CUSTODIET IPSOS CUSTODES?

jeGGer
Prispevkov: 180
Pridružen: 30 Avg 2006, 15:05

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a jeGGer » 12 Okt 2006, 23:23

23:21

7 semne ki sem jih najdo na tleh dans v mb ... sem dal vzkalit odločo sem se za indoor ...

ju3 pa delat ... jebeš sql ....
excuse me while i light my splif, from reality i just cant drift, so im staying with the splif

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 13 Okt 2006, 03:30

a prostor maš porihtan pa ostale stvari,ki so potrebne?

<baphomet>
the walley of sylvania

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a sloskank » 13 Okt 2006, 15:13

Quote:

c)stopljena
naši fudbaleri su pa prva liga ane

katanc pa owna pol sveta z makedonijo, pa hrvati so ingliše nabil





itak..čeprav je oblak men osebno car,mu to z reprezentanco ne gre najbolš.. škoda :/

katanc pa svaka mu čast..makedonci bodo na naslednjem EP in SP,stoposto!

weedindeed



gengsta
Prispevkov: 176
Pridružen: 05 Mar 2006, 19:38

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a gengsta » 13 Okt 2006, 15:40

Quote:

22:42

Razmišljam da bi začel grovat (indoor) sam za prvič bi sfehtu semena....(če se kdo jav PM me)




19:09 , nevem kaj bi delu , visim na forumu , ravno prej sm prebral izjavo od gengsta v temi "prijava na policijo da pohaš" in njegove "dolgoletne izkušnje"

haha ker noob.ne bit poj men pametn picka ti materna smrdljiva.froc pofukan k se se popkovine drzis picka ti siptarska mungluidna

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: koliko je ura

OdgovorNapisal/-a BIG » 13 Okt 2006, 16:12

Quote:

mungluidna





Enjoy what is natural


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.