Quote:
vid se pa tud po tem da, če bi že res lahko tako zviv joint, bi moral biti zviti joint na koncu dlani, ne pa na konicah prstov
Točn to.. zjle sm mau "spaceu" (pauzeru) tale filmčk... in PRVA stvar k je je to da ma jonit na konici prstow.. po čem se je torej rolal...??? ni se pa rolal po mizi in bremzal na psrtih...
in tudi tista rdeča stvar je nekam sumljiva... le slučajno jo odrine (tut če nima veze to da odrine je še zmeraj preveč sumljivo)... in tut kvaliteta je slaba, (naklučje... za tako stvar bi pa ja lahk kej bolšga)..

preprosto nemogoče

morm rečt da ste me mal presenetl k ste nekateri tako vneto nekateri vrjel

Lp


