Kako zrolat joint ?

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 05 Okt 2006, 23:21

Quote:


vid se pa tud po tem da, če bi že res lahko tako zviv joint, bi moral biti zviti joint na koncu dlani, ne pa na konicah prstov




Točn to.. zjle sm mau "spaceu" (pauzeru) tale filmčk... in PRVA stvar k je je to da ma jonit na konici prstow.. po čem se je torej rolal...??? ni se pa rolal po mizi in bremzal na psrtih...

in tudi tista rdeča stvar je nekam sumljiva... le slučajno jo odrine (tut če nima veze to da odrine je še zmeraj preveč sumljivo)... in tut kvaliteta je slaba, (naklučje... za tako stvar bi pa ja lahk kej bolšga)..
preprosto nemogoče

morm rečt da ste me mal presenetl k ste nekateri tako vneto nekateri vrjel

Lp
Avešunokao.

watch_me
Prispevkov: 52
Pridružen: 04 Okt 2006, 18:00

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a watch_me » 06 Okt 2006, 19:32

hmm kako zrolat ZELO VELIK JOINT res svaka jim čast poglejte si tole ---> http://www.killsometime.com/Video/video.asp?ID=150

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 06 Okt 2006, 21:54

jz bi tut mal...sam če pa dejansko pogledaš take jointe.. oziroma bakle...
K ti potegnš dim.. in se iz žerjauce mal skadi...recmo da ob tem zgubiš en milimeter... in če je joint s premerom 1 centi.. in zgublaš po milimetr.. ni glih nevem kaj..
če pa tle k ma premer recmo 5cm... zgubiš pa milimetr na kvadratn centijje pa zto mal več... nevem no.. tko na jz te zadeve gledam.. ker neki malga pa le gre.. in tut nevem kok bo škodil če jih pač tok več zvijš.. razn več rizle.. sam je pa bl praktičn... sicer nima pa glih te "magije"... oz.. mm koka bi reku... nima glih nevem kok .. pizda.. sej šetekate... uglawn.. men se zdi bol da jih več navijš...

prav lep pozdrav
Avešunokao.

sleak
Prispevkov: 882
Pridružen: 03 Apr 2005, 12:16

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a sleak » 06 Okt 2006, 22:30

sej je res, sam vsake tolk časa, res mogoč 1x ali 2x na leto pa ful sede eno ornkmegabaklo navit
Growing is legal. Don´t believe the cops...

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a sloskank » 07 Okt 2006, 09:52

sam to ni največja ðola kar sm jo jest vidu...

www.jointen.dk

zdej ne dela stran,ampak en cajt nazaj sm gledau

tipi so navil 84 gramov haša
weedindeed



Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 07 Okt 2006, 14:32

čistak haša?

al kej tobaka
Avešunokao.

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 07 Okt 2006, 14:36

Come back later,if you want to see the Smokepark family in action!!!
rad bi vidu tale joint!!

<baphomet>
the walley of sylvania

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 07 Okt 2006, 14:39

Quote:

Come back later,if you want to see the Smokepark family in action!!!
rad bi vidu tale joint!




i hear that


sam to me rajca.. če so narolal čistaka tkole iz haša... si sploh ne predstaulam... če bi res nadrobil na mejhn.. pol bi use vn popadal... razn če bi potlačl... sam abi pol sploh gorel lepo... no dobr.. če majstri znajo pač znajo
Avešunokao.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.