[Vodič] - Izdelava vegi boxa

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
markec
Prispevkov: 40
Pridružen: 05 Sep 2010, 21:05

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a markec » 07 Sep 2010, 21:59

ooo!hvala!kasna pa so ta semena?...hvala! prvi član k mi je odgovoru na moj 3 post in nasploh prvi član k je odgovoru


markec
Prispevkov: 40
Pridružen: 05 Sep 2010, 21:05

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a markec » 08 Sep 2010, 16:45

hvala... evo da vam predstavim še moj box mere:
dolžina:90cm
širina:54cm
globina:65cm
zanima me kašno lučko mi priporočate da bo lep pridelek hlajenje mam pa od računalnika ventilatorje... sepravi 4-6 ventilatorjev

evo pa še nekej slik :
[url=http://www.shrani.si/?1s/69/2GQKTmqK/pict0455.jpg][img]http://www.shrani.si/t/1s/69/2GQKTmqK/pict0455.











Silas
Prispevkov: 124
Pridružen: 05 Jun 2010, 01:19

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a Silas » 08 Sep 2010, 19:21

imo bi se bolje izšlo če bi tole omarco/skrinjo postavil pokonci, se pravi da bi imel 90 višino...

markec
Prispevkov: 40
Pridružen: 05 Sep 2010, 21:05

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a markec » 08 Sep 2010, 20:25

ja problem je . k mam zravn postle to in je to ubistvo omara ...a če bi fajn lepo obrezvov pa stebla proti tlom privezvov bi blo ql? a mas ksn predlog glede semen? a ma kdo mogoče tukej ksna dobra semena za pocen dnar..k prvič delam in bi rad si eno rastlinco mal prgojil da vidm kko zgleda

Silas
Prispevkov: 124
Pridružen: 05 Jun 2010, 01:19

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a Silas » 08 Sep 2010, 22:30

glede poceni semen: http://www.konoplja.org/ubbthreads/showflat.php/Cat/0/Number/489131/page/0/fpart/741/vc/1

zvijanje in privezovanje gre, je v tej temi mal prikazano okvirno kako mora zgledat(http://www.konoplja.org/ubbthreads/showflat.php/Cat/0/Number/539623/an/0/page/0#539623), je pa proces kr zahteven za začetnika k je treba mal filinga dobit da kej ne polomiš pomotoma

markec
Prispevkov: 40
Pridružen: 05 Sep 2010, 21:05

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a markec » 08 Sep 2010, 22:40

ej hvala ! ko kupm pa če mi rata..dobiš za en G

markec
Prispevkov: 40
Pridružen: 05 Sep 2010, 21:05

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a markec » 09 Sep 2010, 19:51

kaj pa za žarnico? katero mi kej priporočate za u ta box..zdele mam 5 ventilatorjev in mi ga shladi na približno 24 C

markec
Prispevkov: 40
Pridružen: 05 Sep 2010, 21:05

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a markec » 09 Sep 2010, 20:16

http://marlek.si/green_house_seeds-a123/lemon_skunk_feminized_10kom

kaj mislte glede teh semen? kaj pa ak-47 ma kdo kej doma? mi priporočate? pa taka nej bo rasztlinca da bi čim manj smrdela...

Silas
Prispevkov: 124
Pridružen: 05 Jun 2010, 01:19

Re: [Vodič] - Izdelava vegi boxa

OdgovorNapisal/-a Silas » 10 Sep 2010, 00:00

tle maš en strain library, ni vseh strainov not sicer..

http://www.kindgreenbuds.com/marijuana-strains/ak47.html


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.