Kako zrolat joint ?

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 04 Sep 2006, 18:21

sej filtr nardiš mal večiga kt ceuka... in pol ga zrolaš čim bl skp in k ga daš not se bo narmalno mal razpru in je laži
Avešunokao.

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a BIG » 04 Sep 2006, 18:24

ja to itak ampak pol da ne daješ notr v čik daš samo prazn čik v usta pa vlečeš notr da se hitrej nafila
Enjoy what is natural

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 04 Sep 2006, 18:26

ja sry tist sm napisu predn sm opazu da si editau prejšnga kjer si dodou to da lahk not povlečš
Avešunokao.

NAJDENEC
Prispevkov: 206
Pridružen: 12 Jul 2005, 02:13

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a NAJDENEC » 04 Sep 2006, 18:26

heh tej varijanti smo pravli v vojski partizanček, ker se je hitro skadil razen če nisi oslinil da je kar pokalo ko si potegnil. Zdravo je jesti sadje

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 04 Sep 2006, 18:30

Quote:

smo pravli v vojski


Avešunokao.

NAJDENEC
Prispevkov: 206
Pridružen: 12 Jul 2005, 02:13

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a NAJDENEC » 04 Sep 2006, 18:39

kaj še nisi slišal za obvezno služenje vojske?

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a Baki » 04 Sep 2006, 18:47

ja sam to je blo pred nevem kdaj. To pomen da si biu že tkrt neki malga str.. pol je pa še doug cajta minil predn so to ukinl in si me presenetu s starostjo
Avešunokao.

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a BIG » 04 Sep 2006, 18:52

al nismo vsi 14 stari
Enjoy what is natural

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: Kako zrolat joint ?

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 04 Sep 2006, 19:54

ce se ti neda s cikom matrat pa z racuni zvijat...vzames 0,5l flasko, slamco, prazno piksno, za vsak slucaj se en cigumi v ustih zvecis...

v flasko nardis lukno s cikom mau pod sredino flase pa se mau pod vratom. v spodnjo lukno vtaknes slamco ce ni dost na tesno zalepis s cigumom.
iz piksne izrezes en kvadratek in nardis konusno cevkico(pazi da se ne vrežeš) tko da se lahko ta cevkica vtakne v slamco na eni strani, na drugi je pa dost siroka za stuff notr dat. in mas hitro narjeno vodno pipo kjer ti ni treba zvijat v un nastavk iz piksne za robo das najprej mau tobaka notr ker ni dobr do konca skadit ce mas slamco ker se lahko ta stopi zaradi vrocine, za tobakom pa pohico notr & enjoy


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron