PS - postopek sušenja

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 10 Okt 2007, 17:40

kaj je lahko kaka taka plocevinasta posoda da shranim bate??

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 11 Okt 2007, 17:05

seveda, če dihta in če je čista.

fukchang
Prispevkov: 182
Pridružen: 19 Feb 2007, 22:40

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a fukchang » 26 Okt 2007, 22:34

... a najboljši so stekleni kozarci, oni za vlaganje z gumico
banda je back in med

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a XyZ » 27 Okt 2007, 20:13

precizno ovrednoteno bi rekel da stekleni kozarci niti niso najboljši, saj prepuščajo svetlobo (thc razpada, počasi ampak ziher) ...valda pa se običajno hranijo nekje v temi, tak da je izguba minimalna. druga stvar pri kozarcih pa je to da se volumen hefta manjša, med tem ko je noter vedno več zraka ...pri čemer se vedno zamenja z "svežim" zrakom, vsakič ko se vzame ven neki cof. preostala roba se tako z cajtom "zlufta" ...oni originalni vonj izgine in kadi se bolj zatohlo. idealna zadeva so tiste extra debele vrečke za orodja/kable... te so sicer tudi prozorne(kar itak ni večje panike), ampak v glavnem pa se da prilagodit željeni volumen. z vakum mašinco (nasploh dobra zadeva) se lahko perfektno izčrpa prisotni zrak, ki moti proces ohranjevanja konopljinih arom... in tako ostane vonj po zmagi za dosti daljši čas
Cannabis~Researcher

ALp
Prispevkov: 480
Pridružen: 22 Apr 2006, 14:01

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a ALp » 27 Okt 2007, 21:43

stari mački priporočajo tudi dobri stari časopisni papir... imate kakšne izkušnje?

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 28 Okt 2007, 08:26

Quote:

precizno ovrednoteno bi rekel da stekleni kozarci niti niso najboljši, saj prepuščajo svetlobo (thc razpada, počasi ampak ziher) ...valda pa se običajno hranijo nekje v temi, tak da je izguba minimalna. druga stvar pri kozarcih pa je to da se volumen hefta manjša, med tem ko je noter vedno več zraka ...pri čemer se vedno zamenja z "svežim" zrakom, vsakič ko se vzame ven neki cof. preostala roba se tako z cajtom "zlufta" ...oni originalni vonj izgine in kadi se bolj zatohlo. idealna zadeva so tiste extra debele vrečke za orodja/kable... te so sicer tudi prozorne(kar itak ni večje panike), ampak v glavnem pa se da prilagodit željeni volumen. z vakum mašinco (nasploh dobra zadeva) se lahko perfektno izčrpa prisotni zrak, ki moti proces ohranjevanja konopljinih arom... in tako ostane vonj po zmagi za dosti daljši čas



vaša visokost;simple pravjo je nartabulš..zato pa kr u zemlo s kozarci..vakuum-light problems solved permantly

XyZ
Prispevkov: 1729
Pridružen: 10 Okt 2005, 23:02

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a XyZ » 28 Okt 2007, 15:42

wake up blasty, sploh nisi dojel poante in nasploh pišeš kot invalid (somebody clean this shit:)
Cannabis~Researcher

niga
Prispevkov: 574
Pridružen: 08 Mar 2007, 14:28

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a niga » 29 Okt 2007, 14:41

Aha vrhi morjo bit po curing proceduri, nabiti na tesno v kozarcih za daljše shranjevanje!

Zej me pa zanima če je loh tut do 50% prazn kozarc če mislim paorabit v enem letu (men ene 20% v vsakem lufta zaradi skrčitve po curingu)?
Oziroma a se v tem primeru (če sevede skor nč ne odpiram) vonjave izgobijo in ali potentnost kej pade v roku enga leta?

Aja pa še to: čistaki mi kljub dolgotrajnemu curingu še vedno za seboj puščajo črn in ne bel pepel, in še vedno malo žgejo v sinuse, čeprov mi gorijo prfektno!

A nej jih še še mal posušim (odprem kozarce) v kakem bolj toplem prostoru, da bodo bati za odtenek še bolj suhi?
In ali je res vodna para kriva da peče v sinuse?

Hvala in LP

masterblaster
Prispevkov: 998
Pridružen: 12 Maj 2007, 20:48

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a masterblaster » 30 Okt 2007, 10:14

Quote:

wake up blasty, sploh nisi dojel poante in nasploh pišeš kot invalid (somebody clean this shit:)



dej...hotu rečt da eni pa nimajo vakum_pakum mašinerije.., rezultati so čist isti ,prooosim mal lepš se obnaši..še kaj bi ti lohka reku,pa se mi ne da ..ti poanta!

lin
Prispevkov: 713
Pridružen: 31 Maj 2007, 13:41

Re: PÿS - postopek sušenja

OdgovorNapisal/-a lin » 30 Okt 2007, 11:42

hah!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.