Mladina

Uporaba, zloraba, uživanje, posledice, hašišarska parafernalija...
OldTimeToker
Prispevkov: 59
Pridružen: 22 Dec 2009, 16:10

Re: Mladina

OdgovorNapisal/-a OldTimeToker » 13 Maj 2010, 15:19

rasta11, smem vprašati za sedanjo starost =)?
Reality is wrong- dreams are for real.

KionGozi
Prispevkov: 39
Pridružen: 05 Nov 2007, 12:33

Re: Mladina

OdgovorNapisal/-a KionGozi » 13 Maj 2010, 16:38

Začel s cigareti v 7-8. razredu...presedlal postopoma v 3. letniku...tega je 7 let, pavza je bila enkrat, par tednov, ko sem se za*ebal in vzel s seboj premalo. Če je kej za delat vutre sploh ne pogrešam, če ni nič za delat je pa preveč skadim.
Big Up !

Uporabniški avatar
Lacna-Pljuca
Prispevkov: 454
Pridružen: 15 Jul 2006, 15:00

Re: Mladina

OdgovorNapisal/-a Lacna-Pljuca » 13 Maj 2010, 22:42

Quote:


jst poznam ogromno ljudi k kadi travo vsak dan, poznam pa mogoče 3 k kadijo občasno, sej vem do 17. leta pač na vsake kvatre, jst tud, samo pol k enkrat začneš je tko kot čiki, kadiš vsak dan.



v redu, ce jim znese, jz pa poznam ogromno folka, ko smo skup zaceli pusit travo v 7. razredu, oni so mal bolj padli v to kot jaz in zdaj so luzerji, ce se loh grobo izrazim.
Pa tut sebe se spomnim, ko sem raj stradal v soli in 500sit za malco porabu za 2 jointa albanke, vsak dan. Tega ne bom dovolil svojim frocom, ker je zares glupo - meni je zdaj mocno zal, da imel take prioritete.

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Mladina

OdgovorNapisal/-a BIG » 14 Maj 2010, 09:54

takoimenovanih luzerjev pa tud dost poznam ja hehee itak vsi zapohanci brez službe
Enjoy what is natural

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Mladina

OdgovorNapisal/-a mofo » 14 Maj 2010, 19:14

Osebno se strinjam z Lacnimi Pljuci, ker ko gledam nazaj vidim da od tega nisem imel NIČ. Kadil sem redno v tretjem in četrtem letniku srednje skoraj vsak dan, pač včasih ni blo keša, zmanjkalo štipendije, itd, brezveze. Frocom ne mislim dajat keša za travo, ker sem osebno mnenja, da vsakodnevno kajenje nima smisla in tisti, ki to še zagovarjajo češ, "sej mi ne škodi, spizdi pač mi sede itd." so/ste bedaki. Ko vidim takšno osebo mi je to isto kot pijanec, sicer mi je vseeno, in naj dela kar mu paše, ampak si jaz glede tega lahko ustvarim svoje mnenje, in moje mnenje je, da je taka oseba luzer, kar po večini drži, saj večina tega folka brodi čez dneve v megli in jim je edina prava misel kje bodo dobili keš za travo in kdaj bojo skadili naslednji joint, konstantno jamrajo da jim je dolgčas, so nezainteresirni do vsega razen kadar so zadeti, kar pa je itak pri večini vedno.

Sam skadim mogoče 2 grama na mesec in mi čist sede, lepo za kak len večer al pa nekje v naravi ko izgubiš koncept za čas in se zgubiš v lasnih mislih, če bi to delal konstantno zadevi izpuhti čar in postane banalna. Žal se večina tega ne zaveda ker so zasvojeni s filingom, ki jim ga trava daje...škoda.

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: Mladina

OdgovorNapisal/-a volkds » 15 Maj 2010, 08:03

heh...dobr napisan ja.. načeloma...

si pa izvzel izjeme...

jz ga redno poham..vsak dan ene par pa zraven čist mirno delam skul(might i add najboljši študent) in v življenju imam polno stvri, ki jih rad počnem, od obdelave lesa in drugih materialov, zadnje čase se ubadam z raznimi razstavami- jih postavljam, razstavljam svoje produkte, ipd.. V osnovi bi lahko reku, da sem v svojmu fohu skor deloholik...

trava mi načeloma predstavlja samo nek ''cajt zase'' k ga z veseljem izkoristim, saj bi drugače cele dneve bil v delavnici in za raæunalnikom...

jebiga treba si je uzet cajt zase, sj bi se mi drugač zmešal od vsega dela...

mofo
Prispevkov: 592
Pridružen: 01 Feb 2005, 14:24

Re: Mladina

OdgovorNapisal/-a mofo » 15 Maj 2010, 11:46

ja zato sem pa večkrat napisal "večina" ker je iz mojih izkušenj pač kar precejšnji procent takšnih, sploh pri mlajših osebah do 23... itak je tudi dosti oseb k pohajo vsak dan pa so aktivni in majo še druge interese, s tem ne pravim da jih vsakodnevni kadilci nimajo, nasprotno, samo redko sploh kaj naredijo v smeri teh interesov. sicer je to njihova stvar samo potem ko začneš 1x pavzirat šele vidiš, da ti trava ni ravno ne vem kaj pripomogla k ničemur in zna bit dost bolj zanimivo občasno pohanje, vsaj pri meni je blo tako. včasih nisem mel problemov s tem, da se ga poha vsak dan, ker itak nism mel kej dost za delat, sam pač če se ozrem nazaj vidim da od tega nisem imel praktično nič, pač sem bil zadet, bravo jst :P

bocu80
Prispevkov: 315
Pridružen: 08 Nov 2009, 17:11

Re: Mladina

OdgovorNapisal/-a bocu80 » 16 Maj 2010, 17:47

Quote:

Osebno se strinjam z Lacnimi Pljuci, ker ko gledam nazaj vidim da od tega nisem imel NIČ. Kadil sem redno v tretjem in četrtem letniku srednje skoraj vsak dan, pač včasih ni blo keša, zmanjkalo štipendije, itd, brezveze. Frocom ne mislim dajat keša za travo, ker sem osebno mnenja, da vsakodnevno kajenje nima smisla in tisti, ki to še zagovarjajo češ, "sej mi ne škodi, spizdi pač mi sede itd." so/ste bedaki. Ko vidim takšno osebo mi je to isto kot pijanec, sicer mi je vseeno, in naj dela kar mu paše, ampak si jaz glede tega lahko ustvarim svoje mnenje, in moje mnenje je, da je taka oseba luzer, kar po večini drži, saj večina tega folka brodi čez dneve v megli in jim je edina prava misel kje bodo dobili keš za travo in kdaj bojo skadili naslednji joint, konstantno jamrajo da jim je dolgčas, so nezainteresirni do vsega razen kadar so zadeti, kar pa je itak pri večini vedno.

Sam skadim mogoče 2 grama na mesec in mi čist sede, lepo za kak len večer al pa nekje v naravi ko izgubiš koncept za čas in se zgubiš v lasnih mislih, če bi to delal konstantno zadevi izpuhti čar in postane banalna. Žal se večina tega ne zaveda ker so zasvojeni s filingom, ki jim ga trava daje...škoda.




enako pr men! drgač pa trave pred sredno šolo ne podpiram
COME TO THE DARK SIDE - WE HAVE COOKIES


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron