Quote:
Je to sigurno da nebom vzgojil 100 g neuporabnih semenMa kdo izkušnje s tem?? Ti qurva glih nisi neki old fart expert al si ?:) pa ne zamerit
![]()
Zakaj sprašuješ če še ko ti odgovorim dvomiš v odgovor , sem old fart al nisem ni pomembno ker ni neka višja matematika to kar si ti vprašal in bi lahko že to vedel če nebi bil preDUMN in TOlazy in bi si malce forum prebral kot jih je naredila večina in potem nebi mel takih glupih vprašanj.
In to ker nimam veliko postov ne pomeni da sem newbie na tem področju , bi ti pa z nekim acc-jem ki ma prek 1k postov napisal da ne tega delat bi mi pa brezpogojno vrjel
?
pa brez zamere
@
In NE laski ne porjavijo tekom sušenja-če bi porjaveli bi pomenilo da še roža naprej cveti,raste

Ma kdo izkušnje s tem?? Ti qurva glih nisi neki old fart expert al si ?:) pa ne zamerit
Meni nemorejo rjavi ratat če rjave mam , bolj rjavi med sušenjem niso ratali nikoli.