Katera zarnica?

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: Katera žarnica?

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 16 Apr 2009, 16:12

In kolko stane ?Pa kolko w maš ?
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

bajadera
Prispevkov: 123
Pridružen: 25 Okt 2008, 16:30

Re: Katera žarnica?

OdgovorNapisal/-a bajadera » 16 Apr 2009, 18:28

mam 2x po 24w, stane pa 6€ ena.

zanza
Prispevkov: 7
Pridružen: 15 Apr 2009, 19:17

Re: Katera žarnica?

OdgovorNapisal/-a zanza » 18 Apr 2009, 18:57

kaj pa npr. taka žarnica bi bla za rast pa cvetenje
http://www.hempatia.si/izdelek_PHYTOLITE-CFL-HORTI-GROW-125W-6400K

tornado
Prispevkov: 1927
Pridružen: 13 Jan 2005, 19:54

Re: Katera žarnica?

OdgovorNapisal/-a tornado » 20 Apr 2009, 20:00

za cvetenje niti ni najbolj idealna, je bolj za vegetiranje.
The newb is back.

zelenko
Prispevkov: 17
Pridružen: 21 Apr 2009, 15:54

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a zelenko » 21 Apr 2009, 15:59

mene pa zanima če rebim sijalko hps+hm ali je dovolj samo ena od teh dveh glede na to da je seme auto kar kol naj bi že to pomenil... hvala!

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a weedster » 21 Apr 2009, 16:01

hps za avtoflower čist ql še bolše če maš obe

ps:malo še preglej forum prej ko se pičiš na growing


Quote:

glede na to da je seme auto kar kol naj bi že to pomenil


<3 Mary Jane !

LojzeVrtnar
Prispevkov: 591
Pridružen: 02 Okt 2005, 13:27

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a LojzeVrtnar » 21 Apr 2009, 23:31

auto pomeni, da ti raste tudi brez svetlobe... samo zapri z zemljo v omaro, in malo zalivaj...


no zdej pa resno: preberi si forum, kot ti je svetoval weedster, se boš kaj naučil. evo za začetek

auto=autoflower=začne cveteti automatsko, neglede na svetlobne pogoje

mh ali hps ali oboje= bolje je mh za vege in hps za cvet, če si lahko privoščiš, daj. večina jih ima IMO samo hps.

zdaj pa namesto da se zahvališ, pojdi in beri forum, tvoja resnična zahvala, pa bo kako neumno vprašanje manj od tebe.

lp, lv
Nisem na tvoji strani. Sem na strani argumenta.

hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 30 Apr 2009, 15:10

bom tu vprašal ker v napredni ne morem pisat.zanima me če se kdo ukvarja z izdelavo led panelov?kolk bi bla cena enega 60x40 plug&shine takega panela?

zanza
Prispevkov: 7
Pridružen: 15 Apr 2009, 19:17

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a zanza » 02 Maj 2009, 22:05

mene pa zanima če je vredu ta žarnica in kaj bi še mogel kupit da bi delovala.

http://www.svetila.com/si/arnice-in-svet...rterja-269.html

Neony
Prispevkov: 2
Pridružen: 07 Maj 2009, 12:35

Re: Katera zarnica?

OdgovorNapisal/-a Neony » 07 Maj 2009, 12:44

Lepo pozdravljeni.

Naročil sem tole luč: http://www.svetila.com/si/arnice-in-svet...stlin-3591.html

In sicer 150W kar je za 0,6m x 06m. Pa me zanima ali je tale luč samo za cvetenje ali je tudi za vege oz. oboje?
In če ima kdo izkušnje s to lučjo naj prosim pove, ker pride jutri in da ne uzamem brezveze.

Imam pa prostor doma 6x6m.

Hvala.


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.