Na katero oko si bolj zadet

Debate o vsem, peskovnik.
ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 20 Jan 2009, 19:45

Jas vedno opažam da mam levo oko vedno dalj časa krvavo,stekleno medtem ko je že desna oka æist normalna
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 20 Jan 2009, 20:10

kako vprašanje pa je zdaj to no odgovor pa nevem kaki bi biu, včasih na levo včasih na desno ker nosim leče in me vedno nekaj jebe.. oči se mi ful posušijo, in se mi leča kr sama nekaj obrača v očesu.. najbolše mi je kadit ko nimam leč, in takrat sem počen na obe očesi
No light, no buds!!!

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 20 Jan 2009, 20:15

Ja sj jas sem tudi na obe ocesi normalno samo na levi me dlje časa drži
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

chimpy
Prispevkov: 10
Pridružen: 19 Jan 2009, 21:52

Re: Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a chimpy » 20 Jan 2009, 21:03

Js mam tudi levo dlje rdeco

ROXZ
Prispevkov: 1476
Pridružen: 30 Nov 2004, 16:23

Re: Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a ROXZ » 21 Jan 2009, 11:24

kwa pa vlecete sam na eno nosnico

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a BIG » 21 Jan 2009, 11:46

ampak res, si kdaj opazu kerga z orto različnimi očesi na partiju, baaaa me kr zmrazi k pomislm
Enjoy what is natural

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 21 Jan 2009, 12:15

haha ja sm ga vidu adijo folk.
drugac sm pa na obe oči zadet
If you want peace, prepare for war !

hippie84
Prispevkov: 525
Pridružen: 30 Nov 2008, 09:36

Re: Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a hippie84 » 22 Jan 2009, 08:18

Jaz mam običajno levo oko bolj in dalj časa rdečo.
ve kdo zakaj tak?

mark0
Prispevkov: 349
Pridružen: 08 Maj 2008, 00:50

Re: Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a mark0 » 22 Jan 2009, 08:25

Ker je srce pomaknjeno bolj v levo in kri prej pride do levega očesa Mi je House povedal

JamaicanPearl
Prispevkov: 1461
Pridružen: 23 Apr 2008, 15:13

Re: Na katero oko si bolj zadet

OdgovorNapisal/-a JamaicanPearl » 22 Jan 2009, 12:52

to al pa lupus bi reku House
If you want peace, prepare for war !



Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 11 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron