vaš INDOOR

Gojenje konoplje znotraj ("indoor") in v rastlinjakih
uncle_bud
Prispevkov: 961
Pridružen: 01 Apr 2008, 21:01

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a uncle_bud » 28 Avg 2008, 22:31

big bang (greenhouse)

1.

2.



ppxdc




Lp
Let the positive vibes reach and teach you...

skefunk
Prispevkov: 209
Pridružen: 02 Mar 2008, 18:46

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a skefunk » 28 Avg 2008, 23:29

mene zanima če bi brez filtra fural grow bi se ful vohalo po sobi?
mel pa bi dva ventilatorja v boxu

lp

buxxy
Prispevkov: 657
Pridružen: 06 Avg 2007, 01:37

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a buxxy » 28 Avg 2008, 23:44

you tell us. verjetno bi pa se odvisno tud od sorte
plants growing out of my ass

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a BIG » 29 Avg 2008, 10:52

eh je odvisno od sorte ja, ampak jst ti že zdej povem, da skor vse kar boš sadil bo smrdel tolk, da bo še tebe motilo kaj šele druge
Enjoy what is natural

skefunk
Prispevkov: 209
Pridružen: 02 Mar 2008, 18:46

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a skefunk » 29 Avg 2008, 11:55

hmm zaj pa neje vem bi sadil al nebi bom probal nekak rešit da se nebo tak vohalo z nekim osvežilcom zraka vsakih pol ure našpricat

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 29 Avg 2008, 12:04

haha so že popravli članek

"Zasegli "obogateno" konopljo

Črna kronika - sreda, 27.08.2008 Tekst: (gm)

Celje - Celjski kriminalisti in policisti so na podlagi odredbe okrožnega sodišča opravili hišno preiskavo pri 40-letnem Celjanu, ki je zgornje nadstropje stanovanjske hiše preuredil v gojilnico z večjim odmerkom THC obogatene vrste konoplje."

še slabše kot prej

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 29 Avg 2008, 12:06

ups to bi moglo bit pod big bust (klonirana konoplja)

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a lasulja » 29 Avg 2008, 12:08

Ne, so sorte ki ti ne bojo smrdele, poglej malo po icju. Da sa pa ne bo popolnoma nič vohalo to pa ne
police in helicopter search for marihuana ...

uncle_bud
Prispevkov: 961
Pridružen: 01 Apr 2008, 21:01

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a uncle_bud » 29 Avg 2008, 12:30

moj skunk n.1 ni nc disu. mislim se ga ni vohalo skor nc
Let the positive vibes reach and teach you...

skefunk
Prispevkov: 209
Pridružen: 02 Mar 2008, 18:46

Re: vaš INDOOR

OdgovorNapisal/-a skefunk » 29 Avg 2008, 15:54

ok bom nabavo neko sorto ki se majn voha ker preveč dnara gre za zelenje morem met neke svojega da bom malo prišparo


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron