"Odzunaj" 2005

Gojenje konoplje na prostem ("outdoor")
Tic
Prispevkov: 1164
Pridružen: 25 Nov 2004, 23:50

Re: "Odzunaj" 2005 pomoč!!!

OdgovorNapisal/-a Tic » 04 Jul 2005, 18:58

Brain Damage oziroma BubbleDust...

[AngelDust X BubbleGum]
left konoplja.org 7.avgust 2005, 22.12

Molj
Prispevkov: 141
Pridružen: 18 Apr 2005, 15:28

Re: "Odzunaj" 2005 pomoč!!!

OdgovorNapisal/-a Molj » 04 Jul 2005, 22:56

js mam še en kveščn...Mam eno bilko power plant fem. velka cca 15 cm ko sm jo mel indoor do zdaj (stara 4 tedne) pa sm jo mev skoz pod cool white 24-7.Okoliščine so me pa zdaj prisilile da jo premaknem v naravo..pa me zanima a bo še naprej rastla pa če se bo sploh primla v naravi ?
razkeselitišeliseopanci

Tic
Prispevkov: 1164
Pridružen: 25 Nov 2004, 23:50

Re: "Odzunaj" 2005 pomoč!!!

OdgovorNapisal/-a Tic » 04 Jul 2005, 22:58

zakaj pa se nebi, tudi moja je prvo rastla notr 10 dni pol pa sm jo dal ven.
left konoplja.org 7.avgust 2005, 22.12

Ares
Prispevkov: 632
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:56

Re: "Odzunaj" 2005 pomoč!!!

OdgovorNapisal/-a Ares » 04 Jul 2005, 23:10

hmm.. znajo se zapalit odzunaj (UV je premočen za biljko) one pa so navajene na unih borih 20.000 lumensov al kolko imaš?

zapalle se ti bodo po vsej verjetnosti.. razen če jih daš v senco neki časa in počasi privajaš na sonce. Pa ne pozabi na KAN dodajat da hitreje obnavlja celice in lažje prenese "vročino" in obdrži vlago. Pa absolutno več vode kot običajno če jih misliš v luknjo zabrisat.

Tic
Prispevkov: 1164
Pridružen: 25 Nov 2004, 23:50

Re: "Odzunaj" 2005 pomoč!!!

OdgovorNapisal/-a Tic » 04 Jul 2005, 23:15

ah ne.. jebeš UV, sam vročina je bed
left konoplja.org 7.avgust 2005, 22.12

Molj
Prispevkov: 141
Pridružen: 18 Apr 2005, 15:28

Re: "Odzunaj" 2005 pomoč!!!

OdgovorNapisal/-a Molj » 04 Jul 2005, 23:16

nevem glede lumensov .. bla je drgač 20w cool white .. mev sm jo pa v boxu 20X25X50
ja pa glih tega se bojim da jo bo scvizlo
razkeselitišeliseopanci

Ares
Prispevkov: 632
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:56

Re: "Odzunaj" 2005 pomoč!!!

OdgovorNapisal/-a Ares » 04 Jul 2005, 23:19

mah čuj.. sej so trpežne rastline.. sam boš vidu spremembo na začetku pol se bodo že privadle.. odvisno tudi od nje same. Ne pozabljat vsak dan čekirat kako jim gre da boš pravočasno ukrepal..

Molj
Prispevkov: 141
Pridružen: 18 Apr 2005, 15:28

Re: "Odzunaj" 2005 pomoč!!!

OdgovorNapisal/-a Molj » 04 Jul 2005, 23:24

tnx za nasvete ju3 ji grem en skuliran plac najdit upam da mi spet nebo kaka žvad kaj pojedla ...
razkeselitišeliseopanci

Ares
Prispevkov: 632
Pridružen: 26 Jan 2005, 12:56

Re: "Odzunaj" 2005 pomoč!!!

OdgovorNapisal/-a Ares » 04 Jul 2005, 23:51

lol

!!!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 10 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.