
Jaz sem istega mnenja da uvrščam konopljo pod skupino zdravil in jo tudi temu primerno uživam, če je pa namen uživanje konoplje-drogiranje, potem je bistvo zgrešeno. Vse kar je preveč škoduje, še tisto kar je zdravo.
To da vsak narkoman začne s travo so buče, narkoman začne s svojim razmišljanjem in iskanjem odgovorov na napačnem mestu, tu je začetek narkomanije in ne pri konoplji. Konoplja je samo slab izgovor ker je na začetni listi "drog" in na žalost mora biti odgovorna za tiste, ki ne znajo biti odgovorni v življenju.
To da se je pa fantu skeglalo samo zaradi uživanja konoplje je spet medijska špekulacija, ki rada pritegne pozornost z dodanim absurdom in strahom.
Vsaka stvar je črno- bela in ne samo črna
LP


to državi nekak ne ustreza
Heheh sm se nasmejal malce... heheh...