
do takrat si pa ti tisti,ki nima pojma...kreten
Če nimas pojma ne govorit drugim da so kreteni. Poznam konkretni primer mi je pokazal potrdilo. Zdaj pa nevem kaj bi rad da ti dam še njegov naslov da boš sel prosit da ti proda za 10 €
Pa kdo je sploh rekel da rabim denar ???
Če hočeš dokaz pa se lahko nekje dobima samo potem te
,
za grde besede Glede semen pa ja stara so nekaj čez 30 let nevem koliko jih je še sploh uporabnih tako da ne mislim tega okoli trosit. Pred leti sem iz cca. 5g se dobil par rastlinc od teh imam tudi semena ki niso naprodaj. Ni industrijska prave vrhe ima samo bolj male drugače pa 3m +.

Samo verjetno ti ne bo nobeden ginjavil če mu pokažeš priporočilo od dr. 