Instant Debilizmi

Vse o zakonodaji glede konoplje kot droge.
sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a sloskank » 29 Avg 2006, 15:25

Prlepte raznorazneizjave raznoraznih ljudi.. bom jaz začel,skopirano z foruma joker.si

#1
Quote:


Na Šrilanškem airportu je pri čekiranju passportov na veliko napisano: za posedovanje drog je predpisana smrtna kazen. In tako je menda po celem far eastu.

Sam bi močno premislil o uvedbi smrtne kazni za (večje) preprodajalce, za posedovanje pa razna javna dela in zapor. Bi vsak bedak petkrat premisli, preden bi zvil joint.





#2
Quote:



2. Kaj bi pa rad dopovedal? Da so droge čisto prijetna popestritev večera o televiziji? Nak, me ne boš prepričal. In nič ne bi imel proti, če bi ukinili alkohol ali vsaj uvedli strog nadzor nad njim. A kaj ko to kar kliče po kriminalu. Zato bi se tudi pogojno strinjal z dekriminalizacijo prodaje drog, tudi heroina. V lekarnah z diktatorskim nadzorom, seveda. Sem pa 100% nasprotnik drog in 122% nasprotnik kriminala. In vsak preprodajalec je kriminalec in tudi kupec drog je hud kršitelj zakona. In kazni bi morale biti hudo višje. Predvsem za mladoletne.





On je hud nasprotnik drog,ampak heroin bi pa v lekarnah prodajal


Je pa od istega človkea ta quote.

EDIT: Ops,lohk premaknete temo,nism mislu tu odpret.. lohk pa tut pustite,kokr čete :P
weedindeed



bismarck
Prispevkov: 80
Pridružen: 20 Avg 2006, 17:01

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a bismarck » 29 Avg 2006, 18:34

airportu
čekiranju passportov
far eastu

P.S.: od modela, ki ne pozna slovenskih besed za:
letališče, pregled potnih listov in daljni vzhod

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a sloskank » 13 Sep 2006, 15:14

Še ena

http://novice.siol.net/default.aspx?site...d=108&pgn=1


lejte kero sliko so dal zraven pizda,jagode al kaj je tisto ahahah
weedindeed






Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a Baki » 13 Sep 2006, 15:25

hjoj joj joj.... to je kkšna kopriva al pa kej x)
Avešunokao.

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a volkds » 14 Sep 2006, 08:27

sej je jagoda...lepa gozdna...

BloRd
Prispevkov: 352
Pridružen: 08 Maj 2006, 22:20

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a BloRd » 27 Sep 2006, 23:36

jagodeeeeeeeeeeeeeeee mejbi je pa nova sorta tko kt je blueberry je strawberry

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a volkds » 29 Sep 2006, 06:56

realno je to rastlinca jagode...

dulle
Prispevkov: 400
Pridružen: 12 Jun 2005, 15:49

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a dulle » 29 Sep 2006, 14:07

jaz bi rekel sam eno besedo: Budale
pa ne mi na forumu;)
.::LEGALIZACIJA SE BO ZGODILA::.
- NARDIMO NEKAJ ZA NASO STVAR.


boo1
Prispevkov: 581
Pridružen: 27 Jul 2006, 20:56

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a boo1 » 04 Okt 2006, 23:38

seed: si siguren, da ni konopja?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.