Legalizacija konoplje- Podajte svoja mnenja.

Vse o zakonodaji glede konoplje kot droge.
uncle_bud
Prispevkov: 961
Pridružen: 01 Apr 2008, 21:01

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a uncle_bud » 12 Jan 2010, 22:21

Quote:

sam eni so pa res talenti! take bedarije me vedno v slabo volo spravjo!




Se strinjam !
Let the positive vibes reach and teach you...

darej3
Prispevkov: 320
Pridružen: 20 Feb 2009, 15:55

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a darej3 » 12 Jan 2010, 22:42

js se že tud doug strinjam s tem...in bom s5 reku, da mi gre na kurac to, ko govorijo o nečem, ko pojma nimajo kak je to...beda....prau smiljo se mi :S
Pass the SHIT man!

seeed
Prispevkov: 61
Pridružen: 19 Jan 2010, 15:38

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a seeed » 19 Jan 2010, 16:30

jz pa morm povedat da NE podpiram legalizacije ampak dekriminalizacijo (nevem če sem prav napisal-->če sem stoned od tote indike frdamane ej kak me zabije, zato pa mam raje sativo-kreativo:D)

darej3
Prispevkov: 320
Pridružen: 20 Feb 2009, 15:55

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a darej3 » 19 Jan 2010, 16:35

sativa ga ouna!!....

pa ja...nwm...js itaQ sploh nwm, ki je kaka vlka razlika med Legalizacijo pa Dekriminalizacijo...xD....bilokaj od tega bo....!!! men je cooL!!


HJEHJEHJE!!!
Pass the SHIT man!

brokoli
Prispevkov: 182
Pridružen: 13 Maj 2008, 20:41

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a brokoli » 19 Jan 2010, 16:59

Quote:

jz pa morm povedat da NE podpiram legalizacije ampak dekriminalizacijo (nevem če sem prav napisal-->če sem stoned od tote indike frdamane ej kak me zabije, zato pa mam raje sativo-kreativo:D)



zakaj?
Hašiš.

seeed
Prispevkov: 61
Pridružen: 19 Jan 2010, 15:38

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a seeed » 19 Jan 2010, 17:09

ker dek.... bi bila še vseeno omejena po mojem mnenju v gojenju za lastno uporabo in shranjevanje le te za lastno uporabo legalizacija pa bi pomenla popolno svobodo in tko bi jo otroci še lažje dobili v roke...česar pa hočeš nočeš ne podpiram. Ker trava niža raven proizvodnje tostesterona v telesu in se otroci-fantje nermorejo pravilno razvijat.

pa ne me zaj popljuvat tud alkohol viša raven estrogena vendar ne tako zelo ker ga otroci ne uživajo vsak dan ... kot je to prisotno pri travi. moje mnenje


PS: sam zelo dost kadim in sem privrženec naše preljube raztlinice samo pr otrocih je pa to še vedno nespremljivo in to govorim predvsem o 8-9 šolcih pa do 2 letnika vsaj...jz če vidim dilerja da to proda frocu ga narežem ko bika pa mi je vseeno. moje mnenje

fak še kr sem stoned

darej3
Prispevkov: 320
Pridružen: 20 Feb 2009, 15:55

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a darej3 » 19 Jan 2010, 18:47

hja...ce bi bla ganja glih tuk legalna ko alko, bi blo cool...pac kao pod 18 let nesmes. Ceprau se vidite, kuk je to pr alkicu xD...ker se je pa drzu tega?! XD!

Sam useen! Ce dosezemo to, pa tud ce bojo omejitve hujse, sam da lahk u miru kadim, pa mam u zepu se 2g...doma pa par rastlinc,...je men cool! Pa vrjamem, da tud vecini od vas!!!

Naj bo, kar hoce...al legaln al dekriminaliziran, sam da bomo free!


P.s. Zle pride tist fajn not iz breave heart...FREEDOM!!! Aaaajajaaaa! Ssssk!(ode glava)
Pass the SHIT man!

seeed
Prispevkov: 61
Pridružen: 19 Jan 2010, 15:38

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a seeed » 19 Jan 2010, 18:59

ma valda da je tak darej

no ka sem že hoto ... ej fakk nem kadil več tega ka sem dans dobo ker me ubija :S

bo to kr baba skadila ko je indica fan :S

huh se opravičujem za zablojen topic ... sam že 3h sedim za kompom pa sem sam 3 skadu pa me zabija ko pesa :S

brokoli
Prispevkov: 182
Pridružen: 13 Maj 2008, 20:41

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a brokoli » 20 Jan 2010, 13:48

Ja... legalizacija bi pomenla popolno svobodo rastlini, ki jo zaradi njene uporabnosti diskriminirajo zakoni po svetu. Rastlini!!!
To, da bi bla bol dostopna otrokom itd tut ni res, ker se vrjetno tut sam dobro zavedaš, da bojo mulci če bodo hotli kadit travo to nekje že zdaj dobli brez problema. Problem ni v pomanjkanju zakonodaje, problem je v moralni zavesti posameznika, ki je pripravljen otrokom travo PRODAJAT. Zbanalizirane moralne sistema pa vsiljuje družbena ureditev, ki temelji na materializmu. Kar bi se z legalizacijo doseglo je to, da bi se odstranilo tabuje, ki so jih raznorazni lobiji napletli okrog konoplje. Čim pa se neka zadeva detabuizira, se lahko začne o tem odkrito pogovarjat. In samo izobraževanje in informiranje, ma res informiranje brez neke že vnaprej nakazane antipropagande (,ker itak froci delajo to kaj naj nebi..)bo prineslo neke rezultate.
Hašiš.

Blood
Prispevkov: 162
Pridružen: 29 Okt 2009, 22:08

Re: LEGALIZACIJA

OdgovorNapisal/-a Blood » 20 Jan 2010, 14:02

ja sam do legalizacije nebo prišlo(saj v Sloveniji)tok dolg kot bo ''Juga'' generacija bla večina polnoletnih...po tem k bojo zdej še mlade generacije odrasle se bo pa obrnil...to je zato ker so jih v jugi učil da so use droge enako slabe..trava,koka,heroin,...use je blo za njih isto in dokler bo to mišljenje prevladovalo v mišljenju polnoletnih nimamo pogojev za legalizacijo
All we killin,all we dieing,beacuse of color we dieing...But our blood is all the same color...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron