Instant Debilizmi

Vse o zakonodaji glede konoplje kot droge.
WoLLf
Prispevkov: 261
Pridružen: 14 Okt 2006, 20:00

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a WoLLf » 15 Nov 2006, 18:09

Quote:

ta baba rab it u Polje :lol:




v begunjske toplice

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a Baki » 15 Nov 2006, 18:39


UFFFF kok sm se usrow da en redn uporabnik kej tazga piše
hahaha nemorš vrjet... poleg tega da NI ločil... mi je najlubša tale
Quote:

js sm prodajala joint




Avešunokao.

Baki
Prispevkov: 377
Pridružen: 01 Sep 2006, 21:12

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a Baki » 15 Nov 2006, 20:58

Al je zajebancija... al je pa kkšna mamica 14 letnega sina napisala, k je prebrala člank o tem da v puberteti nevem kaj probava mladina.. in nas je vse prav lepo opozorila


Avešunokao.

dejan84
Prispevkov: 114
Pridružen: 24 Sep 2006, 15:42

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a dejan84 » 01 Dec 2006, 14:08

trava je skodljiva, instant debiliziem
pizda jaz sem se zdej pijan ko opica, to zganje
jebemu mater strup strup, ni cudno da so vsi indijanci pomrlim aoa bruhat spet
sea yu sun

klen
Prispevkov: 989
Pridružen: 27 Jul 2005, 17:07

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a klen » 01 Dec 2006, 17:42

Je, alko je strup...a jebat ga...dns se ga pije! --> -->
Folk mi pravi, da mam probleme s travo, bravo, itak mam problem, kadar kupim je predrago...

sloskank
Prispevkov: 1479
Pridružen: 18 Maj 2006, 16:46

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a sloskank » 01 Dec 2006, 18:43

žgane pijače moraš pit z malo vode zraven..jaz vedno tak delam.ker če ne te izsušijo preveč.deci vode zravn met pa čist u izi srkat...najbolše je ko si nabit vseen,pa drugi dan nimaš mačka,..:)

pa popit ti pri žganem ni treba velik hehe
weedindeed



ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 01 Dec 2006, 18:50

sloskank optimist:S ker smo glih pr debilizmu:S jst sem u sredo spil cirka 2,7 deci vodke neke 37% mešal sem jo pa z red bullom, in ne vem kaj mi ni blo jasn, da sem čez to spil še 4 pire:S nafukan biu k zmaj, seveda še en joint čez:S res da se bol mau spomnem, sam nasleden dan me ni nč glava bolela:S? jst čist uno WTF:D? mal se mi je vrtel pa to, sam glava pa nč bolela:D potem sem bil mačkast cel dan, in še danes nisem čisto 100% OK. Tak da paste se žganja:D

InViSiBLe
Prispevkov: 1221
Pridružen: 26 Jan 2006, 11:12

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a InViSiBLe » 01 Dec 2006, 19:58

hehe itak da te ni glava bolela kr si bil še pjan

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: Instant Debilizmi

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 01 Dec 2006, 20:02

Invisible al sem še dons:D ob 15.00 dons sem še napihu 0.66 sam mi ni jasn, al se mi pokvaru alkotester:D al sem res še tok pijan:S lp


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 2 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.