Od ideje do rešitve

Vse o zakonodaji glede konoplje kot droge.
volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: Od ideje do rešitve

OdgovorNapisal/-a volkds » 19 Jan 2005, 20:24

najboljši argumenti so v knjigi jack-a hererja- emperor wears no clothes
sam prevest je treba...

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Od ideje do rešitve

OdgovorNapisal/-a Andrej » 19 Jan 2005, 20:27

če je to res,.....bi jo prevedel......ampak je nimam.....
a je v "elektronski" obliki??
Če je, kje naj jo staknem??
God must love crazy people. He made so many of them.


volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: Od ideje do rešitve

OdgovorNapisal/-a volkds » 19 Jan 2005, 20:29

izvoli link...
cela knjiga je pod linki na tejle strani...iz aktere sm potegnu tut uni raziskavi...
http://www.jackherer.com/chapters.html
zlo tezko verjamem da ti bo ratalo celo prevest...razn ce se bos zlo potrudu...
probi izluščt ta najbl pomembne stvari

Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Od ideje do rešitve

OdgovorNapisal/-a Andrej » 19 Jan 2005, 22:46

zakaj je prepovedana:

Mogoče, če ne bi bile prepovedane, ne bi bilo njih preprodajalcev, ker se jim seveda nebi splačalo. Preprodajalci ne bi podkupovali uradnikov, politikov, kriminalistov, ... in krog je sklenjen. Mali človek kupuje drogo, denar gre dilerju, ki ga del porabi za novo zalogo, del za samozadevanje, del pa za dilerja nad njim. In tako vse do vrha dokler care ne poplača politikom za pritisk prave tipke, ko se odločajo v DZ za še bolj restriktivno politiko do mamil, kar predstavlja več denarja v tem krogu. Temu se menda reče lobiranje. In to se nam je zgodilo!
God must love crazy people. He made so many of them.




Andrej
Prispevkov: 1751
Pridružen: 08 Dec 2004, 15:07

Re: Od ideje do rešitve

OdgovorNapisal/-a Andrej » 19 Jan 2005, 22:58

bluu ;

Oprosti, da smetimo tu z "tujimi" članki, ampak verjemi, če si zagnan borec, je dokaj težko v 2-3 dneh, izluščit tisto, zakj je ta debata namenjena.
Delamo, delamo na svojem zeljniku, ampak za to potrebujemo čas, kajti z
vidika, rad bi prispeval EN post kateri bi bil dovolj. Ja, bil bi zadost obširen, da iz njega pobereš 50 ključnih ugotovitev ZA, ter jih predaš pristojnemu organu.....ah bluzim..

point; vsak dan razmišljam-o, vsak dan beležimo, in bo čas ko zadeve dokončno objavimo,.....bo, bo,.....

....ampak če razmišljamo naprej; kaj hudiča pa se bo res spremenilo po vsem tem našem mozganju, ki sicer ni odveč, ampak nekako bi pričakoval, ko izpolnimo svoje obljube na tvoj prvo zastavljeni post, da se stvari premaknejo na točko B, kajti A snujemo zdaj, išemo dokaj težke argumente in sij konoplje(mamilaaaaa) v deželi tej....

ahhh, narod.......le zakaj klavrna manjšina preprečuje 1.500.000 nečesa??



PS.
Hector-e;
Pankrti so bli bolši in dokaj prepričljivi ter resnični
brez zamer, mojster




PS-2
marš u piæku ma**r, dajte tega smeškota bolj nadzorno preuredit...ne macesen, pa hrast fantje, konoplja-mamiloooo mu naj visi.....

ah.....lahko noč
God must love crazy people. He made so many of them.




bluu
Prispevkov: 896
Pridružen: 23 Nov 2004, 07:21

Re: Od ideje do rešitve

OdgovorNapisal/-a bluu » 19 Jan 2005, 23:52

Ta topic ni bil ustvarjen za razsvetlenje čez noč
Js mislim, da se mora tukaj noter nabrati mnogo tega, tujega in našega.
Ideja se mi je porodila zaradi tega, ker sem se Škorcu ponudil za pomoč, kot verjetno že kdo prej pa vse skupaj ni bilo nič od tega. Upam, da se bo tukaj nabralo tudi kaj uporabnega zanj, še bolje bi bilo, če bi on kaj podelil z nami. Skozi življenje se marsikaj naučiš in ena od teh stvari je pač ta, da navadno priložnosti pridejo in gredo zelo na hitr, če takrat nisi pripravljen, lahko le tarnaš če bi bi! V kolikor pa se pripravljaš prej, maš nekaj materiala, lahko takoj zgrabiš priložnost, ko se pokaže.
Vse te spise, ideje bo vsekakor potrebno uporabiti, kdo jih bo prvi pa bomo videli. Še najbolje bi bilo, da jih s skupnimi močmi. Saj si že sam omenil. Super ideja s flajerji, vsebina pa mora biti več kot premišljena, da se ne naredi škoda namesto koristi Toliko časa smo že v dreku, da bi bil popoln nesmisel zdaj na vrat na nos udarit in imeti nič od tega, razen rumenega tiska vsevprek.
Upajmo, da bodo tudi ljudje, ki že nekaj časa delajo na tem in imajo veliko več izkušenj pomagali oziroma mi njim.
Material, ki se je začel nabirati v tem topiku je odličen in to brez nesnage, kar se do zdaj še ni zgodilo nikjer
Se pišemo & verjetno tudi vidimo v prihodnosti..
Lep pozdrav,.

skorc
Site Admin
Prispevkov: 1360
Pridružen: 12 Nov 2004, 10:08
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: Od ideje do rešitve

OdgovorNapisal/-a skorc » 21 Jan 2005, 14:52

v blizni prihodnosti pricakujte obvestilo za skupni sestanek..se posebej vabljeni pravniki:)

cistak
Prispevkov: 645
Pridružen: 22 Jan 2005, 19:47

Re: Od ideje do rešitve

OdgovorNapisal/-a cistak » 04 Feb 2005, 19:45

zakaj legalizirat?hm....primer alko je legaliziran aje ksn primer k se ga je fotr zakadu in so zarad tega trpeli zene in celo otroci?
fotr se ga napije pa gre dam pa nagon zeno pa otroke razbija inventar.....
fotr se ga zakadi gre dam in doma use kul rayn zena se piydi k prevec poyre k je lacn k ps... hehe torej je legalizacija dobra tud ya marketing k bojo vec hrane kupval >D
ŠTA JE MIŠEVI?!?!ŠTA STE SE USRALI?!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron