Autoflowering Strains

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
rastafella
Prispevkov: 678
Pridružen: 05 Jan 2008, 12:40

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a rastafella » 09 Avg 2008, 01:29

Greengoblin vem vem verjem u teh lonckih niso dolgo tok da korenine vidim ,za start se to men obnese u nulo ko vidim kok zalivam pa se zdravje bilk kok se korenine razvijejo hit pa da so bele ko to vidim presadim u vecje tegle ..to je sam kratek cas... Lp
Leaves of seven you r n Heaven!!!

GREENGOBLIN
Prispevkov: 107
Pridružen: 25 Jul 2008, 09:38

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a GREENGOBLIN » 11 Avg 2008, 21:02

OK kul.uživaj

brener
Prispevkov: 83
Pridružen: 06 Avg 2008, 21:01

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a brener » 18 Avg 2008, 20:33

Zdravo!

jst pa mam zdaj namen posadit lowryderje outdoor in sicer z namenom da bi si neredil nekaj semen za neslednjo sezono...

zdej me pa zanima če bi mi še to uspelo al si naj rajš spravim semena do spomladi?

lp

mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a mihakt » 18 Avg 2008, 20:38

js si tut delam mal semena in bojo zdej zdej konc. dal sm pa za probat kalit par novih. drugače pa na tvojem mestu bi js počakal do druzga leta pa bi spomlad naredu semena pa lahko še komot pol enkrat posadiš.

brener
Prispevkov: 83
Pridružen: 06 Avg 2008, 21:01

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a brener » 18 Avg 2008, 20:46

ok thanks mihakt!

aha kulk časa pa približno traja do tega da so semena zrela?

mihakt
Prispevkov: 572
Pridružen: 18 Dec 2005, 18:04

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a mihakt » 18 Avg 2008, 21:37

uf ej nevem k sm pozabu kdaj sm jih dal kalit. sm glih en tko traja 2 mesca pa pol oz. mal več. pustu jih bom čist do konca da bojo zrela res. eno sm že posekov in na drugih so semena nekatera zrela že.

bla88
Prispevkov: 29
Pridružen: 20 Avg 2008, 14:00

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a bla88 » 20 Avg 2008, 15:56


pozdravljeni!

mene pa zanima ce je kdo ze sadiu auto ak-47 lr
se splaca dt u zemlo ? se dubi kej vec vn kukr pr lr#2??

lp

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a BIG » 20 Avg 2008, 16:04

nism sadil auto ak-47 sm pa sadil, oz. še sadim ak-47, sadil in še vedno sadim pa tudi lr#2, osebno mi je lr#2 boljši po vonju in okusu, mogoče malo manj prbije, ampak še zmerej na hard
Enjoy what is natural

bla88
Prispevkov: 29
Pridružen: 20 Avg 2008, 14:00

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a bla88 » 21 Avg 2008, 01:49

ak sm u amstrju probu me je cist sezul
sam za ta auto ak nevem neki sm hotu narocit a niam pojma ce se mi splaca

za enkrat mam nl 5haze mist upam da se bo obnesl

a blueberry mesanca z lr bi sla ?

tenx


lp

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a BIG » 21 Avg 2008, 15:39

bo treba sprobat, lr#2 je super heft sam poseb, ne rabš neke bb zravn mešat, maš lahko 2 mala lowriderčka na balkonu, pa mata vsak po 5-10 gramov gor, pa ko odpreš vrata balkona takoj zavohaš heft, čudoviti sadni vonji in okusi težko vrjamm da bi bil lahko zaradi blueberry mešanice kaj boljši, če boš sadil pa nas seveda obveščaj o napredku
Enjoy what is natural


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron