kloniranje

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
jazo
Prispevkov: 1074
Pridružen: 09 Okt 2005, 21:15

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a jazo » 22 Sep 2010, 14:16

za naročat tole ni . Mislim, saj jst ne bi naročil. Bolje se zapelat do gor, na en izletek, pa kavico, pa je.

lp
It`s not a drug, it`s a lifestyle.

neznanecjs
Prispevkov: 56
Pridružen: 22 Mar 2010, 17:48

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a neznanecjs » 22 Sep 2010, 18:01

Quote:

Quote:

http://www.hanf-hanf.at/Cannabis-Clones---25.html?tab_id=5

Shop: +43 1 2764147 | Mo - Fr 11-19h, Sa 11-17h | Lassallestrasse 13 A-1020 Wien | info@hanf-hanf.at

kloni od 10e dalje




hvala , to sem iskal

sam neki me še zanima, kaj je s trgovino v grazu? ta je na dunaju, a v grazu se je zaprla?




V Grazu imaš tole trgovino http://www.hanfparadies.at/ .Tam lahk dobiš klone (preverjeno), ampak si jih moraš vnaprej naročit...Cena pa mislim da od 6 eur naprej.
Zdej pa navali narode..

Maro
Prispevkov: 23
Pridružen: 27 Sep 2010, 11:31

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a Maro » 27 Sep 2010, 11:38

amm ja jaz mam eno prašanje... mogoče je že odgovor kje na forumu ampak se mi ni dalo brat vsega

amm no jaz mam Lowriderja-Avtomatika-White Russian pa me zanima če bi se ga dalo klonirat ker sem v dilemi ker je avtomatik pa ma določeno dobo rasti...

hvala

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 29 Sep 2010, 15:35

Da se
samo nima smisla
police in helicopter search for marihuana ...

Maro
Prispevkov: 23
Pridružen: 27 Sep 2010, 11:31

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a Maro » 30 Sep 2010, 12:31

hehe hvala

foxy
Prispevkov: 19
Pridružen: 02 Okt 2010, 20:03

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a foxy » 20 Feb 2011, 17:07

živjo!
če hočem preveriti spol klona ali ga je nujno potrebno prej ukoreniniti ali bi se dalo po hitrejši poti da bi ga npr. postavil v kozarec vode in na 12/12?
motherfuckers stole my weed!

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a cereus » 20 Feb 2011, 17:31

Lahko jih daš v vodo ali destilirano vodo. Jst jih imam že en teden na okenski polici nič pokrite. V vodi ti bodo tud korenine pognale in lahka tud posadiš, ko pokaže spol.

Evo, če se ti da brat al pa vsaj slike poglej
http://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=10827&highlight=cloning
>>OnePiecePuzzle>>

foxy
Prispevkov: 19
Pridružen: 02 Okt 2010, 20:03

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a foxy » 20 Feb 2011, 17:46

cereus hvala!
ali se ti je po enem tednu že kaj pokazal spol?
sem imel še nekaj vprašanj pa si mi z linkom odgovoril na vse!
LP
motherfuckers stole my weed!

cereus
Prispevkov: 667
Pridružen: 16 Avg 2006, 12:14

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a cereus » 20 Feb 2011, 18:17

Zaenkrat še ne
>>OnePiecePuzzle>>


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 7 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.