Vrsickanje

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
belivitez
Prispevkov: 1708
Pridružen: 03 Maj 2012, 20:43

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a belivitez » 13 Jun 2012, 16:11

weedchecker to je link vseh linkov!!! hvala ti zdaj bojo vsi vedeli kako in kaj

sam sem par rastlin fimal, par normalno vršičkal večino pa kar lst tehnika... a tale lst tehnika ima kak poseben efekt?ali samo to da je rastlina zavita in posledično manj vidna?

weedchecker
Prispevkov: 175
Pridružen: 24 Feb 2012, 02:27

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a weedchecker » 13 Jun 2012, 16:53

lst je za povečanje yielda, saj celotna rastlina dobi več svetlobe, steblo je od spodaj, listi pa od zgoraj svetlobo črpajo. Jaz bom svoje rastline fimal pa supercroopal pa vezal jih bom k tlom proti koncu vegetacije da bo več svetlobe tudi na spodnjih listih

belivitez
Prispevkov: 1708
Pridružen: 03 Maj 2012, 20:43

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a belivitez » 13 Jun 2012, 19:22

aaaaa torej bi bilo fino še fimat? supercroop imam tud sam v mislih vendar to ko bo rastlina velika meter +

pri lst sem si predstavljal malenkost drugače (da mogoče začne tvoriti nove veje) ampak ok sem zadovoljen že s tem da bo vseskupaj nižje

weedchecker
Prispevkov: 175
Pridružen: 24 Feb 2012, 02:27

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a weedchecker » 13 Jun 2012, 19:33

sej pač fimanje je kot vršičkanje samo pri fimanju pride namesto 2 vrhov ven 3je al pa 4je, jaz bom tudi supercroopal ko bo rastlina že večja, ne lst ne tvori nič več vej ampak steblo gre odspodaj vse se veje začnejo rast navzgor proti soncu in dobivajo dosti sonca in je na koncu veliko bul.

WithoutName
Prispevkov: 412
Pridružen: 26 Okt 2011, 17:29

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a WithoutName » 13 Jun 2012, 19:44

belivitez: pri lst-ju začnejo nastajat nove "glavne" veje
Jst sm jih meu na začetku 8 (dvakrat vršičku) zdej sm pa lst-ju in mam okol 16 teh glavnih vej, pa še več jih nastaja.
Pa slikca iz mojga outdoora. Če sm pa kej narobe zastopu kaj mislš se pa opravičujm
http://shrani.si/?45/rG/ZUJKNbY/we2.png
lp.

weedchecker
Prispevkov: 175
Pridružen: 24 Feb 2012, 02:27

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a weedchecker » 13 Jun 2012, 19:59

Ja bolj se razraste zaradi več svetlobe in zaradi tega je kasneje več vrhov, pa lepa bilka Moja šeje komaj 40 cm vlka je pa stara 5 tednov pa nekaj dni

epron
Prispevkov: 96
Pridružen: 05 Okt 2011, 23:32

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a epron » 14 Jun 2012, 01:32

@belivitez: nimam fotke vendar sem prepričan, da ko sem odrezal vrh je zgledalo tako


metek
Prispevkov: 19
Pridružen: 10 Jun 2012, 19:11

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a metek » 14 Jun 2012, 12:28



tole grem dans naredit. Bo posledično rastlina bolj košata?

weedchecker
Prispevkov: 175
Pridružen: 24 Feb 2012, 02:27

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a weedchecker » 14 Jun 2012, 12:58

ja

belivitez
Prispevkov: 1708
Pridružen: 03 Maj 2012, 20:43

Re: Vrsickanje

OdgovorNapisal/-a belivitez » 14 Jun 2012, 13:42

dečki zakon ste!!!! zdaj sem zvedel vse kaj sem hotel torej odločil sem se da bom prvo vezal torej lst da rožca zraste nekje 40cm, potem fim ( vsak vrh ki bo nastal kasneje spet fim vsak v drugo smer) + če bo res velika kak supercroop....

btw ima kdo kak prevod oz kaj nastane pri supercroop? še enkrat hvala dečki! :*


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 3 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.