

Quote:
precizno ovrednoteno bi rekel da stekleni kozarci niti niso najboljši, saj prepuščajo svetlobo (thc razpada, počasi ampak ziher) ...valda pa se običajno hranijo nekje v temi, tak da je izguba minimalna. druga stvar pri kozarcih pa je to da se volumen hefta manjša, med tem ko je noter vedno več zraka ...pri čemer se vedno zamenja z "svežim" zrakom, vsakič ko se vzame ven neki cof. preostala roba se tako z cajtom "zlufta" ...oni originalni vonj izgine in kadi se bolj zatohlo. idealna zadeva so tiste extra debele vrečke za orodja/kable... te so sicer tudi prozorne(kar itak ni večje panike), ampak v glavnem pa se da prilagodit željeni volumen. z vakum mašinco (nasploh dobra zadeva) se lahko perfektno izčrpa prisotni zrak, ki moti proces ohranjevanja konopljinih arom... in tako ostane vonj po zmagi za dosti daljši čas![]()

Aja pa še to: čistaki mi kljub dolgotrajnemu curingu še vedno za seboj puščajo črn in ne bel pepel, in še vedno malo žgejo v sinuse, čeprov mi gorijo prfektno!Quote:
wake up blasty, sploh nisi dojel poante in nasploh pišeš kot invalid (somebody clean this shit:)
Po forumu brska: 4 in 0 gostov
Opozorilo
Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.
Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.