semena - malo za splošno izobrazbo

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
izzy
Prispevkov: 952
Pridružen: 05 Avg 2011, 16:32

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a izzy » 11 Feb 2012, 12:50

najbrš ima še več značilnosti auto. Koliko je pa stabilna??

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 11 Feb 2012, 13:50

Potem bo namesto 1/4 avtoflowerjev 1/2.
izzy: avoji imajo 1000000 značilnosti in zato tudi pride do takšnih stvari kot je napisal lasulja, ampak za avtoflowering je samo 1 alel (tako je bilo povedano, tako da me ne držat za besedo) in zato je za to eno lastnost takšno dedovanje kot sem narisal.

izzy
Prispevkov: 952
Pridružen: 05 Avg 2011, 16:32

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a izzy » 11 Feb 2012, 13:54

vzeto na znanje

sejko
Prispevkov: 202
Pridružen: 19 Avg 2010, 19:47

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a sejko » 11 Feb 2012, 19:42

Hvala Mravlja! Zanimalo me je če lahko naredim autoflowerje tako, da enostavno vsako novo generacijo oplodim z istim prahom od autoflow.Na sliki je pokazano samo medsebojno križanje.

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 12 Feb 2012, 11:11

Tako kot si napisal

experience
Prispevkov: 310
Pridružen: 24 Okt 2011, 21:17

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a experience » 12 Feb 2012, 11:54

Pri meni je vedno tako, da če je paket tako velik da gre v nabiralnik ga kar notr da...v drugačnem primiru pa dobiš listek.

Lp

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a lasulja » 15 Feb 2012, 11:05

Quote:

Hvala Mravlja! Zanimalo me je če lahko naredim autoflowerje tako, da enostavno vsako novo generacijo oplodim z istim prahom od autoflow.Na sliki je pokazano samo medsebojno križanje.




seveda lahko in z vsako novo generacijo imas vecji procent auto rastlin, se pa to drugace klice backcrossing
v resnici ko se dela te nove auto sorte se uporablja obe tehniki in kombinacijo obeh tehnik.
In sicer zacnes tako kot je napisal mravlja da prides do f3 auto generacije. Potem prah samca/ev iz f3 generacije uporabis da oplodis spet originalen klon in gres spet do f3 generacije in tukaj spet uporabis samca na originalu klonu in potem naredis izbor v f3 generaciji in tukaj gres potem v f4 f5 pa imas auto z lastnostmi original klona. malo vec dela kot bi si mislili, predvsem pa casa in prostora

police in helicopter search for marihuana ...

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 16 Feb 2012, 00:42

Ja saj to me je vedno zanimalo zakaj prodajajo avtoje kjer je 50% rud. genetike, če bi lahko ta del zmanjšali in še vseeno imeli avto, semena so dovolj draga, tako da še naj nekaj za ta denar naredijo

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: semena - malo za splošno izobrazbo

OdgovorNapisal/-a lasulja » 16 Feb 2012, 09:14

Evo si zadel bistvo moni moni moni pa hitro naredis
police in helicopter search for marihuana ...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 5 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.