Autoflowering Strains

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Kroli » 31 Avg 2009, 12:42

malo preveč slišiš ti to je čist vrei zemla.
A.C.A.B!

Drekonja
Prispevkov: 148
Pridružen: 10 Dec 2008, 13:41

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Drekonja » 31 Avg 2009, 15:03

Quote:

...kar se tiče balkonike je pa fakin premočna, ali nisi še nobene 100% sative notri posadil, probaj pa boš videl kako jo skuri u enem tednu, se ok obnese za kake indika hibride, ki jih v balkoniki sfuraš brez gnojil, pa preberi še enkrat na vreči kaj ima notri da ne boš mislu da je samo guano aja pa preveč vode drži ta balkonika. Vsam tistim ki nucate hesi gnojila to zemljo močno odsvetujem, tisti ki pa znate boste z bilo kako zemljo sfurali.


Tole je lasulja napisal, v temi: zemlja za indoor (vzgoja za začetnike).

Tko da ne ti meni da preveč slišim
hehe
že res da piše da je za indike dokaj ok, ampak vseeno.

aja, še za piko na i uporabljam hesi gnojila

Per018
Prispevkov: 37
Pridružen: 31 Avg 2009, 16:30

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Per018 » 31 Avg 2009, 16:40

Zdravo!

Sem nov na forumu, in sem se odločil, da bom letos za spremembo gojil indoor, za kar pa rabim pomoč expertov :-D
Problem se je pojavil že z nakupom opreme http://www.hempatia.si/izdelek_KIT-AGRO-BASIC-400W
Kit sem dobil na dom, a ga ne znam sestaviti... ima kdo kak vodič ali kaj podobnega, kar bi mi pokazalo kako se kit sestavi?? Oproščam se če je to že napisano ali prikazano ampak jaz v tednu dni nisem našel ničesar. Hvala za odgovore

Per018
Prispevkov: 37
Pridružen: 31 Avg 2009, 16:30

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Per018 » 31 Avg 2009, 17:27

Ups.... se iskreno oproščam ker sem pisal v napačno temo...lahko moderator moj post postavi v primerno temo?

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 31 Avg 2009, 20:22

Ne.
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Kroli » 31 Avg 2009, 22:33

Quote:

Quote:

...kar se tiče balkonike je pa fakin premočna, ali nisi še nobene 100% sative notri posadil, probaj pa boš videl kako jo skuri u enem tednu, se ok obnese za kake indika hibride, ki jih v balkoniki sfuraš brez gnojil, pa preberi še enkrat na vreči kaj ima notri da ne boš mislu da je samo guano aja pa preveč vode drži ta balkonika. Vsam tistim ki nucate hesi gnojila to zemljo močno odsvetujem, tisti ki pa znate boste z bilo kako zemljo sfurali.


Tole je lasulja napisal, v temi: zemlja za indoor (vzgoja za začetnike).

Tko da ne ti meni da preveč slišim
hehe
že res da piše da je za indike dokaj ok, ampak vseeno.

aja, še za piko na i uporabljam hesi gnojila




se ti opravičujem za napako,samo zaka sprašuješ če že veš odgovor ,pa pomoje je tota zemla lih kul če ne dodavaš gnojil.
A.C.A.B!

Drekonja
Prispevkov: 148
Pridružen: 10 Dec 2008, 13:41

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Drekonja » 31 Avg 2009, 23:09

jah, če je kdo pač mel lowriderje v takik zemlji in če mu jih je kaj skurilo? To sprašujem

Do zdaj sm že mel eno rundo lowridrjev in so kar radi bogate porcije gnojil pojedli, tako da najbrž res ne bo panike.

Ta runda bo pa najbrž res bolj "bio" varjanta in ne bom dodatno gnojil.

Uporabniški avatar
Lacna-Pljuca
Prispevkov: 454
Pridružen: 15 Jul 2006, 15:00

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Lacna-Pljuca » 02 Sep 2009, 17:31

No, moja zadnja runda blueryderja se je posusila in sm napol zadovoljen. Ker so ga napadli zuzki, sem ga moral predcasno odsekat, problem je v tem, da ga nisem flushu in je bil pognojen 1 teden pred seko. Posledica tega je oster dim, kar mi ni vsec. Zadane in disi pa posteno!
Tako, da za naslednje leto vem, kdaj bom gnojil blueryderja: 4. teden in 6. teden, tok da dobi visino, potem pa naj se sam od sebe debeli.
Aja pa stoner je mel prav, dejansko sem dobil iz ene rastline skoraj 4g. Tko da za naslednje leto najbrz kupm 2x vecje lonce
balkonska sezona je zame zakljucena, se vidmo naslednje leto

BIG
Prispevkov: 2750
Pridružen: 04 Okt 2005, 12:10

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a BIG » 03 Sep 2009, 12:26

balkonika mi ni všeč ker ni dovolj fina, in seedlingom ne odgovarja tolk kot jim recimo plagron al pa terrabrill profi, kar je sicer drago ampak je saj za kej
Enjoy what is natural

Kroli
Prispevkov: 440
Pridružen: 12 Apr 2009, 23:32

Re: lowryder

OdgovorNapisal/-a Kroli » 04 Sep 2009, 16:42

A.C.A.B!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 6 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.