kloniranje

Na splošno o vzgoji konoplje (vršičkanje, sušenje, semena itd.)
Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 09 Maj 2010, 17:14

vsaj zgornja dva štuka, pa pod 18/6

funfun
Prispevkov: 14
Pridružen: 31 Mar 2010, 22:20

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a funfun » 02 Jun 2010, 10:40

sm torej naredu klone in jih dal v vodo pod 12/12 da preverm spol, večina moški se je pokazala že po 7 dneh, ostale rožce sm še mal pustu in po 14 dneh v vodi so vse naredile korenine

qurva
Prispevkov: 243
Pridružen: 05 Jun 2010, 13:20

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a qurva » 09 Jun 2010, 20:14

2cm pod zadnjim listom ki ga potem itaq stran vrežeš
Fala ti evropu za demokraciju,sad mogu na kurac nabit i policiju i partiju

kopriwa
Prispevkov: 721
Pridružen: 31 Jul 2010, 10:05

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a kopriwa » 06 Avg 2010, 10:35

Lep pozdrav... kar sem bral..verjetno,vsi klonirate iz regular semen,pa me zanima,a so kloni dosti,slabši,manjši,oziroma manjši pridelek..iz feminized semen(rastlin)?Verjetno,ste že kje pisali..pa vseeno..lp

Mravlja
Prispevkov: 1253
Pridružen: 31 Okt 2009, 16:23

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a Mravlja » 06 Avg 2010, 12:08

Ni razlike, le semena so dražja.

kopriwa
Prispevkov: 721
Pridružen: 31 Jul 2010, 10:05

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a kopriwa » 06 Avg 2010, 13:04

To vem da so dražja....ma nekje na forumu sem bral,da (fem-semena) niso najboljša za klone...zato sprašujem...hvala za odg.

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a lasulja » 09 Avg 2010, 13:20

Quote:

To vem da so dražja....ma nekje na forumu sem bral,da (fem-semena) niso najboljša za klone...zato sprašujem...hvala za odg.




bullshit
isti kurac
police in helicopter search for marihuana ...

mitjaxp
Prispevkov: 50
Pridružen: 28 Jun 2005, 12:35

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a mitjaxp » 08 Sep 2010, 23:43

imam eno vprasanje za nekoga ki obvlada delanje klonov v bublerju sam sem namreč naredu podoben bubler kot je tule http://www.youtube.com/watch?v=HGsX-aA_lOE
noter sem naliv vodo iz pipe vklopu bubler in cakal kloni so lepo zgledali vsaj en teden nič povešeni, rumeni... po dobrih dveh tednih so pa počasi začeli umirat tk so sem se poslovil od vseh 10ih klonov

Kaj bi bil lahko vzrok za pogin sam sem imel v mislih naslednje:

1.voda iz pipe inma ph okol 7,3 ki s časoma naraste tudi do 8 (vode nisem nikoli menjal)

2.Premalo svetlobe (kloni so bili v prostoru brez okna prižgano so imeli le luč v tem prostoru torej 23w varčna oddaljena vsaj 2m


Kaj mi svetujete za naslednjo rundo ker mi je škoda vržt stran bubler.
sam imam v planu da bi ph vode zbil z ph- blom ki ga uporabljam za znižanje ph v fazi cvetenja poleg tega bi pa nad njih postavil namizno svetilko v katero bi namontiral 23w varčno žarnico seveda bi jo sedaj lahko poljubno približal na ene 30cm

Thx for any help!!!

iksd
Prispevkov: 512
Pridružen: 06 Sep 2010, 16:29

Re: kloniranje

OdgovorNapisal/-a iksd » 09 Sep 2010, 20:20

ni glih konoplja, je pa lep trening in seveda sveža bazilika za čez zimo

LP


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 8 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron