salvia

Sadje, zelenjava, zdravilne, okrasne in psihotropne rastline
jercho
Prispevkov: 15
Pridružen: 03 Mar 2009, 20:45

Re: salvia

OdgovorNapisal/-a jercho » 03 Mar 2009, 20:57

lep pozdrav!mene pa zanima,ce je ze kdo naredil čaj iz salvie?
..drugac pa zgleda,da salvia zelo izbira,koga bo ''zadela'',jest jo kadim v jointih,pa me cist odfuka..res pa je,da jo skos kurm z brenerjem...uglavn ima kdo izkusnjo s cajem?
often anti-social,allways anti-fascist

jercho
Prispevkov: 15
Pridružen: 03 Mar 2009, 20:45

Re: salvia

OdgovorNapisal/-a jercho » 04 Mar 2009, 11:34

Quote:

brenerjem hahahaha....sej če gledamo je to še najbolj primerno če ga kadiš v joli...ker izpari pri 700°c tam neki aja čaj pa naj bi baje zelo sproščal



..in mogoce ves kolko gramov naj bi skuhal v caju,da bi bil efekt?
often anti-social,allways anti-fascist

Uporabniški avatar
ekolog
Site Admin
Prispevkov: 1630
Pridružen: 08 Mar 2005, 02:02
Kontakt:

Re: salvia

OdgovorNapisal/-a ekolog » 04 Mar 2009, 13:34

Quote:

Quote:

brenerjem hahahaha....sej če gledamo je to še najbolj primerno če ga kadiš v joli...ker izpari pri 700°c tam neki aja čaj pa naj bi baje zelo sproščal



..in mogoce ves kolko gramov naj bi skuhal v caju,da bi bil efekt?




V čaju ne bi bilo efekta!
LP, ekolog

bajadera
Prispevkov: 123
Pridružen: 25 Okt 2008, 16:30

Re: salvia

OdgovorNapisal/-a bajadera » 04 Mar 2009, 14:57

To je pa moja Sally. Ratuje zmerm lepša.

http://www.shrani.si/?U/dA/3jzCe0C8/dsc00982.jpg

http://www.shrani.si/?D/BH/4bRjuwGu/dsc00984.jpg

http://www.shrani.si/?2K/nq/1sbHZLxD/dsc00983.jpg

sam nevem kaj mi je tm obglodal 2 lista? kšna gosenca,kobilca...nč nism najdu.

begunec007
Prispevkov: 136
Pridružen: 02 Nov 2008, 22:27

Re: salvia

OdgovorNapisal/-a begunec007 » 04 Mar 2009, 16:11

Oj!

Kako se pravilno sušijo listi od sally? Pač prosim za čimhitrejši odgovor ker sem sam doma pa mam tut pečico na voljo...

do zdaj sem dal kar na radiator a nisem uporabljav ker se je zelo grdo posušilo, kar malo je rjavo malo črno... ni tako kot cannyojeva sally ki je fajn zelena tudi posušena.
Vaporizer Titan & Royal White Widow = Wonderfull World

ZIKI
Prispevkov: 1229
Pridružen: 02 Mar 2008, 20:17

Re: salvia

OdgovorNapisal/-a ZIKI » 04 Mar 2009, 17:00

Quote:

To je pa moja Sally. Ratuje zmerm lepša.

http://www.shrani.si/?U/dA/3jzCe0C8/dsc00982.jpg

http://www.shrani.si/?D/BH/4bRjuwGu/dsc00984.jpg

http://www.shrani.si/?2K/nq/1sbHZLxD/dsc00983.jpg

sam nevem kaj mi je tm obglodal 2 lista? kšna gosenca,kobilca...nč nism najdu.





Na oknu mas ali pa pod lucko ?
Kaj nam bo svoboda govora ce noben ne slisi!?!

bajadera
Prispevkov: 123
Pridružen: 25 Okt 2008, 16:30

Re: salvia

OdgovorNapisal/-a bajadera » 04 Mar 2009, 20:57

na oknu.

begunec007
Prispevkov: 136
Pridružen: 02 Nov 2008, 22:27

Re: salvia

OdgovorNapisal/-a begunec007 » 04 Mar 2009, 21:00

Daj rajš mn povejte kk naj liste 1A sušim?!


Aja no tu je pa moja sally <3



taka je pa odzadi... sam jo morm met tako kot je proti soncu obrnjeno da se mi steblo malo poravna



peace
Vaporizer Titan & Royal White Widow = Wonderfull World

begunec007
Prispevkov: 136
Pridružen: 02 Nov 2008, 22:27

Re: salvia

OdgovorNapisal/-a begunec007 » 05 Mar 2009, 16:07

Dobro saj sm vedno vedo da me ma rada tk kot pa js njo ... sm zaj je pa to še pokazala ko je pognala take liste za mene


Vaporizer Titan & Royal White Widow = Wonderfull World


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.