GOBICE

Sadje, zelenjava, zdravilne, okrasne in psihotropne rastline
powered
Prispevkov: 200
Pridružen: 02 Okt 2008, 20:20

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a powered » 19 Avg 2011, 21:36

gobe naj bi bile bolj potentne ko so klobuki zaprti, ampak so takrat manjše, zato naj bi jih kompromisno pobirali nekje vmes ko se klobuk odpira. ampak ni to neka očitna razlika. če jih pobereš ko so že čist odprte so večji problem spore, ki jih spusti saj lahko vpliva na naslednji pinset in še vse skupaj je bolj umazano.

imel sem cambodian in niso nič debelejše od drugih vrst, kako debela goba je čisti splet okoliščin, zato so ene gobe majhne, nato druge ogromne.

sam nisem imel nikoli mycoboxa, ampak koker vidim je zelo različno s pridelki, enim komaj da kej zraste drugi majo pa že lep pridelek. Kako pa je drgač s potentnostjo teh vrst iz mycoboxev? glede b+ slišim da je za en drek, da se samo režijo po teh gobah, nič vizualnih sprememb in tistih oreng tripov. cambodian sem imel vem da so uredu, glede thai pa mazaptec pa nevem?
Zdej sm večinom gojil amazonians, zdej sem pa naročil transkei ker sem velikokrat slišal da so res dobre.

lp
The best drugs are made by nature.

djbalty
Prispevkov: 14
Pridružen: 08 Maj 2011, 15:17

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a djbalty » 20 Avg 2011, 05:00

ja te gobe so vse da se sam smejiš. Tripov ni
Pač so pa dobre za smejat se, enim tko bl paše.

Mah ne vem, sj sm naroču cambodian mycobox. Pa ni blo nekih vizualnih efektov ()vsaj ne prvi flush)
Zdle se suši drugi flush, bom povedav kako bo kaj s tem.
drugač pa hvala za informacijo, bom probal tudi sam treskei vzgojit.

Ja res je kako goba zrase je odvisno od okoliščin ker so gobe čist drugače razraščene zdaj kot prvi flush.

Hvala za informacije.

lp

powered
Prispevkov: 200
Pridružen: 02 Okt 2008, 20:20

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a powered » 20 Avg 2011, 23:20

pa cambodian so se mi zmeri zdele kr dobre. najbolj všeč od marleka so mi bili pes amazonian in koker sem opazil sedaj ponujajo tudi mycobox pes amazonian. Poješ 5g suhih gob in te na začetku fajn pretrese pol pa sam not u trip padeš in je vse skupaj kot ena risanka. dost močne halucinacije. pol pa naenkrat po cca 2-3urah use naekrat popusti in si še malo zblojen in to je to. meni se zdi brezveze jest po 2g ker tripa neboš doživel, boš se čudno počutil ampak to nito. trip se reče zato ker je res kot potovanje. naekrat padeš not in zgubiš občutke vsi so kot iz gline in vsi govorijo nesmisle in se obnašajo kt opice. meni ponavadi zmeraj solze tečejo čez cel trip vse se ti zdi mokro. koža je kot silikon. uglavnem ne samo vizualni učinki ampak tut občutke ti zjebe :P
The best drugs are made by nature.

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 25 Avg 2011, 10:53

kak dolgo ostanejo posušene gobe še užitne, oziroma kak dolgo ostanejo še potentne? sem bral nekaj da jih je pametno dat v zmrzovalnik, samo nimam prostora, pa mam zaprte v kozarcu za vlaganje..
No light, no buds!!!

lopatka
Prispevkov: 35
Pridružen: 30 Mar 2011, 20:13

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a lopatka » 31 Avg 2011, 10:00

USBN: PES amazonian so najbol močne na marleku in Thai so pa med majn močnimi. jst sm jih meu in za prvič probat so kar dobre

WaterPiPe: jst sm jih jedu stare skori pou leta in je blo isto ku če bi jedu tkoj ku sm jih posušu. ni treba dat na hladno, lahko maš komot u sobni temperaturi, samo glej d bo sprauljeno u temi (jst sem du u kozarc za vlaganje še eno vrečkico silica)

Tartarlol
Prispevkov: 521
Pridružen: 17 Maj 2010, 16:17

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Tartarlol » 01 Sep 2011, 16:39

da


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.