GOBICE

Sadje, zelenjava, zdravilne, okrasne in psihotropne rastline
volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a volkds » 28 Nov 2006, 10:17

to sm se tut jz glih prejle sprasval k sm dal link...
gengsta bo treba najprej kasete angleščine pol pa na shoomery
hehe

ghhhhc
Prispevkov: 25
Pridružen: 10 Maj 2006, 21:15

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a ghhhhc » 29 Nov 2006, 18:53

http://www.desjamaan.nl
ma kdo izkušnje s to stranjo se lahko zanesem ali ne?

gengsta
Prispevkov: 176
Pridružen: 05 Mar 2006, 19:38

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gengsta » 29 Nov 2006, 20:35

gf marš prevajat hitr da bom kej vedu vijažžž

ghhhhc
Prispevkov: 25
Pridružen: 10 Maj 2006, 21:15

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a ghhhhc » 29 Nov 2006, 22:26

kolko je možnosti da te dobijo če naročš recimo 1kg gob?
je že kakšen to naroču?

volkds
Prispevkov: 1431
Pridružen: 23 Nov 2004, 13:21

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a volkds » 30 Nov 2006, 08:42

naroč ti za 700 dolsov al kolk....
za 700 dolarjev jz kupm za eno tono gob substrata...

ganja_farmer
Prispevkov: 2597
Pridružen: 15 Nov 2004, 07:43

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a ganja_farmer » 30 Nov 2006, 12:47


gengsta
Prispevkov: 176
Pridružen: 05 Mar 2006, 19:38

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gengsta » 24 Dec 2006, 23:04

po kok je 1g gobic?
kje je to priporoclivo hranit inekcijo z trosi?
kok cajta zdrži?
ali klobucki res bol prbijejo k stebla?
mi lh negdo razlozi metodo castlinga.a je to to k po 1. intervalu pogaco das v hladilnik.....

ali je prov:k dubis tist vijolcn krogec(trosov???)mal tega postrgas z nozom in zmesas z vodo ter potegnes v inekcijo

kasna je najbolosa mešanca substrata.
ce kozarce stereliziram v pecici mi lahko pocjo?na kok stopinj?

gengsta
Prispevkov: 176
Pridružen: 05 Mar 2006, 19:38

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gengsta » 24 Dec 2006, 23:22

a je cfl lucka uredu?
kje se dubi filter ki ga prleps na pokrov za bolse zracenje?

zdej vem kva je casing

Kleto
Prispevkov: 212
Pridružen: 01 Maj 2006, 15:04

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a Kleto » 24 Dec 2006, 23:39

Quote:

zdej vem kva je casing




lah tud nam k ne vemo poveš...

gengsta
Prispevkov: 176
Pridružen: 05 Mar 2006, 19:38

Re: GOBICE

OdgovorNapisal/-a gengsta » 25 Dec 2006, 00:07

tuki sm vecino zvedu http://freewebs.rihta.com/mushysan/vrticek.html#PROCES%20GOJENJA

zanimam me se a so gobe legalne?
kere vrste priporocate in kasni so ucinki?


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 1 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.