Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
Sergo1236
Prispevkov: 94
Pridružen: 31 Dec 2009, 12:27

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Sergo1236 » 15 Feb 2010, 13:30

Venta not nimam.. to imam v omari .. temp.. je okrog 18-27 stopinj.. reflektor pa točno nevem kakšen je moral bi pogledat kaj piše na njem..

WeedSeeder
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Okt 2009, 17:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSeeder » 15 Feb 2010, 13:32

ok tnx...kašne mere boxa pa maš??
Motaj, motaj, motaj

toras
Prispevkov: 553
Pridružen: 10 Jan 2010, 17:12

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a toras » 15 Feb 2010, 13:32

mami ne pusti da maš salvijo (slabo ti to svoje starce učiš)
pol je pa po cajtngih k vam bo mame najdejo to v sobi pod mizo
pa kričijo na vs glas kok njen mulc drogo sadi
žarnica: napiš tam na google "osram 23w varčna" pa boš najdu

Sergo1236
Prispevkov: 94
Pridružen: 31 Dec 2009, 12:27

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Sergo1236 » 15 Feb 2010, 13:34

nimam to v boxu.. to mam v omari mere.. 160x80 približno.. žarnico pa mam varčno 23w .. to kupiš v merkuru al pa ki majo žarnice..pride pa okrog 14€ se mi zdi ..

WeedSeeder
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Okt 2009, 17:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSeeder » 15 Feb 2010, 13:35

mam svoje razloge d skrivam ta box tko d sploh nebi o tem..tnx za info..LP
Motaj, motaj, motaj

WeedSeeder
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Okt 2009, 17:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSeeder » 15 Feb 2010, 13:42

6,60€...pri merkurju...LP
Motaj, motaj, motaj

weedster
Prispevkov: 2319
Pridružen: 30 Okt 2007, 14:08

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a weedster » 15 Feb 2010, 14:00

weedseeder celi topic zaspemo ... zrasti še malo pa potem začni sadit, ventilacija je obvezna ker rože rabijo zrak, žarnico 100x napisano ke moreš met pa to nima nič veze o konoplji tak da se spravi v nizko v temo salvia...
<3 Mary Jane !

WeedSeeder
Prispevkov: 157
Pridružen: 25 Okt 2009, 17:19

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSeeder » 15 Feb 2010, 14:04

ok..peace
Motaj, motaj, motaj

wstblue
Prispevkov: 660
Pridružen: 22 Jan 2010, 20:17

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a wstblue » 15 Feb 2010, 22:09

dej nej mi en pove tist k je delu klone v palmini soti! a ste kr suho dal pa zdrobil, a ste jo z vodo prelil da je "narasla", a ste dal kej gnojila v vodo, a sam hormon pol!

lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a lasulja » 16 Feb 2010, 09:12

lisjak logika bi ti mogla nest da je treba dat vodo zraven gnojil ne rabis dokler ni korenin, mogoce kak root booster
police in helicopter search for marihuana ...


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.

cron