Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
lasulja
Prispevkov: 2715
Pridružen: 21 Jun 2007, 13:14

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a lasulja » 29 Apr 2008, 13:25

ziki 7-14 dni, samci ponavadi prej
police in helicopter search for marihuana ...

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 29 Apr 2008, 13:45

Quote:

nekaj bi vprašal, a je to normalno da ko laski porjavijo na cvetu, da kakšen lasek odpade? al je to en znak nute burna?
lp,PEACE




mi zna kdo odgovorit na to?
peace
No light, no buds!!!

Carlos_Mencia
Prispevkov: 1025
Pridružen: 24 Feb 2007, 08:15

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Carlos_Mencia » 29 Apr 2008, 13:58

meni se to ni zgodilo, pa sem enkrat lep burn naredil, ko sem zamešal canna vega in flores. samo laski mi pa niso stran padali

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 29 Apr 2008, 15:11

mogoče jo preveč božam
No light, no buds!!!

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 29 Apr 2008, 22:05

mogoče kdo ve kako se reče tej stvari pa kje se bi lahko kupla? .. namreč kot sem na IC-ju prebral se da fajn haš delat z tem..

lp, PEACE
No light, no buds!!!

mike
Prispevkov: 2106
Pridružen: 23 Apr 2005, 12:13

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a mike » 29 Apr 2008, 22:30

pejt v merkur na oddelek s kuhinjskim priborom. tole na sliki se v originalu uporablja za oblikovanje piškotov. alpa pr babici poglej, sigurn ma to doma, če peče domače piškote
tle mi sicer zgleda mal čudn patent tista ročka zgorej, jst mam doma 2 podobna komada, ki mata mehanizem na principu pištole za silikon.

WeedSmoker
Prispevkov: 708
Pridružen: 06 Apr 2006, 07:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a WeedSmoker » 29 Apr 2008, 22:46

aha hvala.. kako se pa prevede CLAY EXTENDER? ni clay pesek al mivka?
No light, no buds!!!

botanic
Prispevkov: 1017
Pridružen: 12 Jun 2007, 18:23

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a botanic » 29 Apr 2008, 23:13

clay je glina extender pa raztegovalec
vitamins...T,H,C

chaos
Prispevkov: 225
Pridružen: 07 Nov 2006, 20:13

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a chaos » 29 Apr 2008, 23:48

sam da piše na škatli clay EXTRUDER in ne extender...

ludman
Prispevkov: 28
Pridružen: 09 Apr 2008, 15:27

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ludman » 30 Apr 2008, 02:18

Zdej mam pod lučkami 10x Himalaya Gold.
Trenutno imajo svetlobe 19/4, v kratkem pa jih mam namen nest vn. Na kolko nej znižam svetlobo, da mi nebi slučajno začele cvetet zunej?

Tnx za vso pomoč za nazaj

lp
Kdor vpraša je butelj za pet minut, kdor pa ne vpraša ostane butelj za vedno!


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 9 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.