Ask old farts a question

Diagnostika bolnih rastlin in prva pomoč
Genius
Prispevkov: 98
Pridružen: 18 Nov 2007, 20:26

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Genius » 29 Nov 2007, 22:36

Alp najlepša ti hvala :*

DEMIGODZ
Prispevkov: 641
Pridružen: 06 Jun 2006, 13:54

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a DEMIGODZ » 29 Nov 2007, 23:52

vse se growa iz ljubezni tak da sam ves kdaj preklopit, pa rozica ti tudi namigne

Genius
Prispevkov: 98
Pridružen: 18 Nov 2007, 20:26

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Genius » 30 Nov 2007, 15:57

Nevem še jaz tega ne ker bom zaj dal v vegi box 1. v življenju konopljo ne
Te pa se pozanimam kak pa kaj je treba
Tak da hvala vsem za vse informacije.
Lp!

Crooked
Prispevkov: 36
Pridružen: 28 Avg 2006, 17:52

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Crooked » 02 Dec 2007, 20:36

Mene pa neki zanima in upam da mi bo lahko kdo pomagal. Ta forum se prebral po dolgem in počez in mislim da mi iskanje tu kaj preveč nebo pomagalo.Naredil sem si grow room imam 250 hps ventilacijo,filter, itd.O gojenju mislim da sem si nabral dovolj teorije za prwi grow.Predvsem iz prebiranja tega foruma in icmaga.
Zadeva je pa takšna, za darilo sem dobil od punce semena Power plant od firme Dutch Passion. Zdaj pa me predvsem zanima kako se vam zdi ta vrsta za nekoga ki še nima kaj preveč prakse? Na icmagu sem prebral da naj bi bila to zahtevna vrsta za gojit?!Semena so navadna niso feminizirana. Predvsem me zanimajo odgovori od ljudi ki so to vrsto sadili.Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore.

Lp

barakuda1
Prispevkov: 1074
Pridružen: 15 Feb 2007, 20:36

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a barakuda1 » 02 Dec 2007, 21:46

Zdravo!
Lej Ales, js ti tak povem, konoplja sama po sebi je zelo NEzahtevna rastlina, je tak, kot ena zel. Ni se ti treba bati, da bi kaj hudo polomil, paziš samo na osnovne zadeve.
Sam sicer še te sorte nisem gojil, opozorim te pa lahko na to, da je po večini sativa, kar pomeni,da ti bo, ko boš preklopil na cvetenje, še dosti zrasla. Vzemi dovolj zračno zemljo, daj jo v velike lonče in ne pretiravaj z gnojenjem, pa bo!
Veliko uspeha pri vzgoji!

ALp
Prispevkov: 480
Pridružen: 22 Apr 2006, 14:01

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a ALp » 02 Dec 2007, 21:49

sam sicer pp še nisem gojil, ampak mislim,
da bo ravno to, da so semena kvalitetna
povečalo možnost, da lepo uspeš že prvi grow.

če je zahtevna, potem se boš naučil še toliko več...

jaz bi jim zagotovo dal priložnost za otvoritveni grow,
če jih že imaš pri roki...

Genius
Prispevkov: 98
Pridružen: 18 Nov 2007, 20:26

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Genius » 02 Dec 2007, 21:53

Spet jaz No danes sem dal semena v zemljo. Zaj pa me zanima ko bojo pogledala iz zemlje na kolko naj mam cajt maštelani ?? Al je to lih cajt vegetacije ??

Baphomet
Prispevkov: 1275
Pridružen: 27 Feb 2006, 22:56

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Baphomet » 03 Dec 2007, 10:59

Quote:

Al je to lih cajt vegetacije ??



ja mislim da je to vegetacija ja če je seme komaj pršlo iz zemlje:D
al se pa motim in prvo roža cveti šele pol vegetira;):)(šala mala).
lp
<bapho>
PS:nič osebnega upam,da ne zameriš,ampak daj si mal preberi osnove če ne druga.
the walley of sylvania

Genius
Prispevkov: 98
Pridružen: 18 Nov 2007, 20:26

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Genius » 04 Dec 2007, 21:51

ja ne zamerim, pa sem si prebral samo jaz vedno še rajši 1x prašam kot da pol kaj zajebem.
Lp!

Crooked
Prispevkov: 36
Pridružen: 28 Avg 2006, 17:52

Re: Ask old farts a question

OdgovorNapisal/-a Crooked » 04 Dec 2007, 22:58

Hvala vama za odgovore.Osnovni pogoji mislim da so ok,vlaga v temi je 60%,temperatura 22-23C, pri luči 50%, temperatura pa tam do max 28-29C.Je v bistvu soba ni box, luč pa lahko dvignem do max 215 cm višine.Tako da višina mislim da nebo problem,glede na to da je sativa.Medij je kupljena zemlja+perlit, lonce imam pa 6 litrske.Za gnojilo bom pa uporabil plantela start ter Plantela Vrt.
Zanima me pa samo še to a je hladilnik dobro mesto za shranjevanje semen?
Pa še to če je kdo kadil PP naj mi prosim pove kakšen je high,okus,toleranca če dalj časa kadiš?
Itak bom pa tudi vesel vsakega nasveta.

Lp


Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 4 in 0 gostov



Opozorilo

Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje informacije o rastlini konoplji in drogah. Nekatere sporne teme govorijo o vzgoji konoplje, zakonih, povezanih z drogami, rekreacijski rabi konoplje, medicinski rabi konoplje in svetovnih vplivih vojne proti drogam. Spletna stran KONOPLJA.ORG vsebuje tudi različne članke, fotografije konoplje in povezave z drugimi spletnimi stranmi s podobno vsebino.

Informacije, o katerih lahko berete na spletnih straneh KONOPLJA.ORG, so namenjene izključno izobraževalnemu namenu. KONOPLJA.ORG ne promovira uporabe katerekoli ilegalne ali legalne droge.